MMA

Zápasnický ostrov by se měl rozjet v červnu, White tam bude dokonce žít

Zápasnický ostrov by se měl rozjet v červnu, White tam bude dokonce žít
Dana White pronajal pro UFC soukromý ostrov | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Zápasnický ostrov! To je něco, o čem fanoušci MMA a i sami bojovníci poslední dobou často mluví, ale konkrétních informací o něm je pramálo. Prezident UFC Dana White nyní pro ESPN prozradil, že již v červnu by se tam mělo bojovat. White tam plánuje uspořádat tři až čtyři akce a celý červenec tam dokonce chce žít.

UFC jako jedna z mála sportovních organizací opravdu tvrdě bojovala za svůj návrat v době koronavirové krize a také se jako jedna z prvních vrátila.


Dana White hledal všelijaké možnosti, až na poslední chvíli se zrušil plánovaný turnaj konaný na indiánském území. Velké pozdvižení způsobil také záhadný zápasnický ostrov, na kterém chtěl White pořádat turnaje pro zápasníky mimo USA.


Nakonec se UFC vrátilo zpět do chodu 10. května turnajem UFC 249 konaném ve floridském Jacksonville. Tam během osmi dnů proběhly ještě další dva galavečery. Nyní se chce White přesunout do svého domovského APEX centra v Las Vegas, ale stále čeká na schválení od Nevadské sportovní komise.

Související obsahPřestože už se tedy bojuje a bojovat bude v USA, zápasnický ostrov je pořád v kurzu. V rozhovoru pro ESPN White v pátek prozradil, že tam plánuje chvíli dokonce i žít.

"Nyní se soustředíme na červen. Chceme tam uspořádat tři nebo čtyři akce za měsíc," odpověděl White na otázku ohledně zápasnického ostrova. "A já tam zůstanu celý měsíc. Pravděpodobně tam budu i celý červenec," dodal prezident UFC.

Související obsahKde se záhadný ostrov nachází zatím není známo, ale vzhledem k tomu, co White tvrdí, se to pravděpodobně brzy dozvíme. Tolik vyhlížené ostrovní zápasy by se totiž měly konat co nevidět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události