Woodley vs. Burns a další! UFC oznámila program na tuto neděli

Woodley vs. Burns a další! UFC oznámila program na tuto neděli
Zdroj: Profimedia

Další víkendový UFC galavečer se blíží a prestižní organizace již oznámila jeho kompletní program. Hlavním tahákem by měl být zápas Tyron Woodley vs. Gilbert Burns, ale představí se i další zajímavá jména.

UFC Fight Night Woodley vs. Burns se uskuteční 30. května. Kdo tam bude bojovat už je také známo, jen není jisté, kde se akce uskuteční. V plánu je konání v APEX centru v Las Vegas, jenže to musí nejprve schválit Nevadská sportovní komise, která to rozhodne ve středu.


Hlavní duel obstarají jednička a šestka velterové váhy. Woodley naposledy bojoval před více než rokem s úřadujícím šampionem velteru Kamaru Usmanem, který ho právě o pozici šampiona připravil. Naproti tomu Brazilec Burns už letos v březnu bojoval, když ukončil Maiu v prvním kole. Šestka velterové váhy navíc drží sérii pěti výher v řadě a pokusí se ji prodloužit i proti bývalému šampionovi.

Související obsahPřed hlavním duelem uvidíme souboj dvou těžkých vah Blagoje Ivanova a Augusta Sakaie. Ivanov má za sebou 4 zápasy v UFC s bilancí 2:2. Naposledy prohrál s Derrickem Lewisem a ani jeden z jeho čtyř duelů neskončil před limitem. Na druhé straně Sakai vyhrál všechny tři své souboje v UFC a dva z toho zvládl před limitem.


Z vedlejší karty stojí za zmínku souboj ženských muších vah Katlyn Chookagianové s Antoninou Ševčenkovou. Američanka je dvojkou v muší váze a poslední souboj svedla s mladší sestrou Ševčenkové Valentinou, který prohrála. Antonina bojovala naposledy v srpnu, když ukončila submisí českou fighterku Lucii Pudilovou.

Související obsahHlavní karta galavečera UFC Fight Night Woodley vs. Burns:

Tyron Woodley vs. Gilbert Burns (velterová váha)

Blagoj Ivanov vs. Augusto Sakai (těžká váha)

Kevin Holland vs. Daniel Rodriguez (velterová váha)

Roosevelt Roberts vs. Brok Weaver (lehká váha)

Mackenzie Dernová vs. Hannah Cifersová (ženská slámová váha)

Sestřih hlavního zápasu posledního galavečera Overeem vs. Harris:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.