Beachvolejbal

Po dvou měsících jsou opět spolu! O víkendu je čeká první turnaj

Beachvolejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermanová po koronavirové pauze opět trénují společně a těší se na první zápasy. Už tento víkend se představí na turnaji v Litoměřicích.

České jedničky se více než dva měsíce neviděly. Sluková totiž pandemii trávila s manželem a koučem v Americe, kde mohla trénovat na soukromých kurtech. Do karantény po návratu nemuseli. "My jsme byli otestovaný! Negativně teda! Proto jsme tady,“ smála se Nausch Sluková.

 

To Hermannová se udržovala hlavně během nebo jízdou na kole a volejbal si občas zahrála se sestřenicí. „Na zahradě se dalo pinkat s mojí sestřenicí, která taky hraje volejbal, takže jsem ji občas vytáhla,“ konstatovala.

České duo se v červnu představí na několika místech v Česku v rámci Tipsport Beach series.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.