UFC

Náhoda? Procházka i jeho soupeř naznačili cestu na Zápasnický ostrov

Náhoda? Procházka i jeho soupeř naznačili cestu na Zápasnický ostrov
Jiří Procházka a Volkan Oezdemir | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Legenda o Zápasnickém ostrově znovu ožila. Postaral se o to nejlepší český MMA zápasník! Jiří Procházka a jeho soupeř pro UFC premiéru Volkan Oezdemir sdíleli fotky, které napovídají místu jejich duelu.

UFC šokovalo veřejnost, když oznámilo záložní lokaci pro své galavečery – Zápasnický ostrov. Tajuplné místo má ležet v mezinárodních vodách, tím se organizace vyhne dohádám s jednotlivými státy o udělení povolení pro pořádání sportovních akcí. Přesná lokace je však neznámá a dalších informací je pomálu.

 

Každopádné nová lokace vyvolala vlnu vzrušení i nedůvěry. Prezident organizace Dana White však prozradil, že by turnaje na ostrově mohly začít už v červnu a pokračovat během léta.

Související obsah


Existenci zápasnického ostrova podpořila i zajímává souhra na sociálních sítích, ve které figuruje český zápasník Jiří Procházka (26-3-1).


Český samuraj i jeho trenér Martin Karaivanov na Instagram přidali fotku tropického ostrova s hashtagem #fightisland, tedy Zápasnický ostrov. Sám Procházka dříve přiznal, že je mu vidina účasti v takovém projektu sympatická, nicméně tím to nekončí.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Here we go ! #NoTime #Fightisland

Pspvek sdlen Volkan Oezdemir (@volkan_oezdemir),

Obdobnou fotografii přidal i Švýcar Volkan Oezdemir (17-4), kterému se Procházka postaví při UFC debutu. Náhoda, cílená provokace nebo se duel polotěžké váhy brzy uskuteční na ostrově? Procházka dříve potvrdil, že by se zápas měl uskutečnit v druhé polovině léta.

Procházka okomentoval svého prvního soupeře v UFC:


„Je to jenom takové naznačení,“ komentoval fotky Procházka pro televizi Nova. Více informací nemohl kvůli smlouvě s UFC prozradit. Nicméně vypadá to, že k jeho premiéře a zápasu s Oezdemirem je zase o kousek blíž.
 

Předtím, než se otevřou pláže Zápasnického ostrova, se uskuteční UFC Woodley vs. Burns. Galavečer sledujte v neděli 31. května živě od 3:00 na Nova Sport 2. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události