Fotbal

Hvězdy Premier League vyrážejí do boje proti lupičům, pomůžou jim psi

Hvězdy Premier League vyrážejí do boje proti lupičům, pomůžou jim psi
Zdroj: Profimedia/ Instagram @chaperonek9 / kolážtn.cz

Není to tak dávno, co svět obletěla šokující zpráva, že hvězda Premier League Dele Alli byl ve svém domě napaden dvojící ozbrojených lupičů, kteří mu následně odcizili šperky a hodinky. Po této hrozivé zkušenosti se tak sám záložník Alli a další hráči anglické ligy rozhodli, že si budou své bohatství chránit a přizvali si na to chlupaté mazlíčky.

Právě hvězda Tottenhamu Dele Alli mohl při posledním incidentu dokonce umřít. V jeho luxusním sídle v severním Londýně byla tehdy celá rodina, která zažila strašidelné chvilky, když je ohrožovala dvojice zlodějů v kuklách a s nožem v ruce. Následně mělo dojít i k fyzickému souboji, který však naštěstí dopadl jen pár šrámy na obličeji anglického reprezentanta.
 

Ten však přišel o dost drahé věci, včetně dvojice luxusních švýcarských hodinek značky Richard Mille a Patek Philippe, jejichž hodnota se pohybuje okolo 10 milionů korun.
 

Související obsah


 

Hráči Premier League si tak řekli dost! A do boje s lupiči vytáhli silný kalibr. Konkrétně tedy domácí chlupaté mazlíčky.

Nenechte se ale mýlit, tihle psíci sice dokážou být milými společníky svých páníčků, ale když dojde na ochranu jejich teritoria, půjdou případným narušitelům doslova po krku.
 

Jedná se totiž o specializované hlídací psi, kteří jsou trénovaní renomovanou firmou K9 Chaperone. Z jejich chovné stanice si tak například koupila psa hvězda Aston Villy Jack Grealish, nebo Raheem Sterling z Manchester City.
 


 

Podle deníku The Sun měl za dvojici psů, konkrétně Belgického a Německého ovčáka z této stanice zaplatit fotbalista Leicesteru Hamza Choudhury dokonce 50 tisíc liber (v přepočtu téměř 1,5 milionu korun).
 


 

Tento nový trend se tak dostal i do týmu Tottenhamu, kde si hlídacího psa koupil brankář Hugo Lloris a objednaného hlídače má pak mít i napadený Dele Alli.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události