Pudilová měla dostat novou smlouvu a zůstat v UFC. Manažeři ji podrazili

Pudilová měla dostat novou smlouvu a zůstat v UFC. Manažeři ji podrazili
Zdroj: Profimedia

První Češka v UFC Lucie Pudilová prozradila šokující detaily o svém působení v nejprestižnější MMA organizaci. Měla dostat třetí smlouvu, ale manažeři ji podvedli. UFC opustila a teď ji čeká zápas na české půdě.

Začátkem roku 2020 skončilo tříleté působení Lucie Pudilové (8-6) v UFC, kde absolvovala sedm zápasů s bilancí 2 výher a 5 porážek. Teď se však ukázalo, že její angažmá mělo trvat mnohem déle. Bohužel ji zradili manažeři, kteří s příbramskou střelou nejednali tak, jak by si profesionální sportovec zasloužil.

 

„Manažeři měli loni v létě po mé třetí porážce vyjednat novou smlouvu. Až přes manažera mé kamarádky jsem se dozvěděla, že to neudělali,“ prozradila Pudilová po server iDNES.cz

Zdroj: Profimedia


Pudilová s UFC uzavřela první smlouvu v roce 2017 v pouhých 22 letech. Po vítězství nad Morasovou, jí organizace prodloužila kontrakt na další čtyři zápasy. Ty Lucie prohrála a s nejprestižnější MMA ligou světa se musela rozloučit. Připouští svůj díl viny, ale zároveň zkritizovala jednání manažerů.


„Určitě nesu spoustu viny i já, ale tohle byla jejich chyba. Měla jsem vysoce postavené soupeřky, manažeři mi domlouvali úplnou špičku světové desítky. Nebyla jsem na to úplně vyzrálá,“ pokračovala Lucie.

Související obsah


Nicméně staré manažery i minulost nechala za sebou a soustředí se na novou výzvu. Čeká ji zápas na domácí scéně, a to v pyramidovém turnaji Oktagon Underground. V prvním kole ji vyzvala amatérská mistryně České republiky v MMA Tereza Bledá.


Osmnáctiletá amatérka si na Pudilovou věří a v duelu chce získat zkušenosti pro profesionální debut. Na nejúspěšnější českou MMA zápasnici si v pyramidě brousí zuby všechny soupeřky, ale Lucie je přesvědčená, že v kleci budou dominovat její příbramské pěsti.


„Pokud mě bude chtít Bledá porazit nebo jakákoliv jiná bojovnice, musí být odhodlané mě knokautovat. Nebo mě uspat nějakou submisí nebo mi v postoji zlomit ruku nebo nohu. Já zápasy nevzdávám a nikdo mi nikdy nedal KO nebo TKO. Já jdu vyhrát,“ řekla Pudilová pro televizi Nova.Lucie Pudilová zvedá 130 kg v domácí posilovně:

Pudilová si do klece nese zkušenosti z UFC a v celém turnaji je jednoznačným favoritem. Otázkou je, kam česká zápasnice zamíří po koronavirové krizi. Dřive pro televizi Nova prozradila, že již má několik zajímavých nabídek.

Související obsah


„Nebylo by úplně fér se nyní zmiňovat o mých možnostech, když jsou na počátku jednání s jednou evropskou organizací a dvěma organizacemi ve světě. Také jednám s nejmenovanou naší organizací. Uvidíme, jak se situace bude dále vyvíjet.“
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106