UFC

Pudilová měla dostat novou smlouvu a zůstat v UFC. Manažeři ji podrazili

Pudilová měla dostat novou smlouvu a zůstat v UFC. Manažeři ji podrazili
Zdroj: Profimedia

První Češka v UFC Lucie Pudilová prozradila šokující detaily o svém působení v nejprestižnější MMA organizaci. Měla dostat třetí smlouvu, ale manažeři ji podvedli. UFC opustila a teď ji čeká zápas na české půdě.

Začátkem roku 2020 skončilo tříleté působení Lucie Pudilové (8-6) v UFC, kde absolvovala sedm zápasů s bilancí 2 výher a 5 porážek. Teď se však ukázalo, že její angažmá mělo trvat mnohem déle. Bohužel ji zradili manažeři, kteří s příbramskou střelou nejednali tak, jak by si profesionální sportovec zasloužil.

 

„Manažeři měli loni v létě po mé třetí porážce vyjednat novou smlouvu. Až přes manažera mé kamarádky jsem se dozvěděla, že to neudělali,“ prozradila Pudilová po server iDNES.cz

Zdroj: Profimedia


Pudilová s UFC uzavřela první smlouvu v roce 2017 v pouhých 22 letech. Po vítězství nad Morasovou, jí organizace prodloužila kontrakt na další čtyři zápasy. Ty Lucie prohrála a s nejprestižnější MMA ligou světa se musela rozloučit. Připouští svůj díl viny, ale zároveň zkritizovala jednání manažerů.


„Určitě nesu spoustu viny i já, ale tohle byla jejich chyba. Měla jsem vysoce postavené soupeřky, manažeři mi domlouvali úplnou špičku světové desítky. Nebyla jsem na to úplně vyzrálá,“ pokračovala Lucie.

Související obsah


Nicméně staré manažery i minulost nechala za sebou a soustředí se na novou výzvu. Čeká ji zápas na domácí scéně, a to v pyramidovém turnaji Oktagon Underground. V prvním kole ji vyzvala amatérská mistryně České republiky v MMA Tereza Bledá.


Osmnáctiletá amatérka si na Pudilovou věří a v duelu chce získat zkušenosti pro profesionální debut. Na nejúspěšnější českou MMA zápasnici si v pyramidě brousí zuby všechny soupeřky, ale Lucie je přesvědčená, že v kleci budou dominovat její příbramské pěsti.


„Pokud mě bude chtít Bledá porazit nebo jakákoliv jiná bojovnice, musí být odhodlané mě knokautovat. Nebo mě uspat nějakou submisí nebo mi v postoji zlomit ruku nebo nohu. Já zápasy nevzdávám a nikdo mi nikdy nedal KO nebo TKO. Já jdu vyhrát,“ řekla Pudilová pro televizi Nova.Lucie Pudilová zvedá 130 kg v domácí posilovně:

Pudilová si do klece nese zkušenosti z UFC a v celém turnaji je jednoznačným favoritem. Otázkou je, kam česká zápasnice zamíří po koronavirové krizi. Dřive pro televizi Nova prozradila, že již má několik zajímavých nabídek.

Související obsah


„Nebylo by úplně fér se nyní zmiňovat o mých možnostech, když jsou na počátku jednání s jednou evropskou organizací a dvěma organizacemi ve světě. Také jednám s nejmenovanou naší organizací. Uvidíme, jak se situace bude dále vyvíjet.“
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události