UFC

Senzace: Pudilová prohrála i na české scéně, vítězka chce nový zápas!

Senzace: Pudilová prohrála i na české scéně, vítězka chce nový zápas!
Zdroj: Profimedia

Fighterka Lucie Pudilová, která v poslední tři roky strávila v UFC, nezvládla návrat na domácí scénu. Ve svém prvním utkání v projektu Oktagon Underground podlehla teprve osmnáctileté Tereze Bledé.

Lucie Pudilová nastupovala do zápasu jako velká favoritka, která chtěla po čtyřech porážkách v UFC ukázat na české scéně, zač je tomu loket. “Jdu je tam přizabít,” vyhlašovala.
 

Zápas jí však nevyšel vůbec podle představ. Pudilová totiž nestačila na amatérku Terezu “Rondu” Bledou.
 

18letá hvězdička, která je mistryní ČR v MMA, předvedla velkou kuráž a zvítězila u dvou rozhodčích, zatímco její zkušenější soupeřka pouze u jednoho. „Strašně jsem se těšila, je to mnohem lepší pocit, než jsem si představovala," nadšeně mluvila po výhře nad Lucií Pudilovou.
 


„Nedokázala jsem se do toho vžít tak, jako do MMA. Bylo to úplně jiné. Já jsem zvyklá jeden den shazovat a další den jít zápasit. Ještě ta omezená pravidla. Byl problém, že jsem si neuvědomila, že je to jinak časově omezené, než jsem zvyklá,“ hodnotila pro web MMA Shorties svojí překvapivou prohru Pudilová. Problém prý měla s odlišnými pravidly, která se oproti klasickému MMA liší hlavně v soubojích na zemi.

Související obsah


 

Její talentovaná soupeřka z toho naopak plně profitovala. „Myslím si, že měla dobrou taktiku jít po těch takedownech. Spíš tam byla moje chyba, že jsem takedowny nebránila, že jsem neboxovala, a i na zemi byl problém, že jsem na to nemohla reagovat. Ani na stěně jsem se nemohla chovat jako podle MMA,“ vysvětlovala česká UFC veteránka, která však porážku nebere nijak tragicky.
 


 

„Je to turnaj, něco jako MČR, není to do bilance, která je důležitá. Jen to bylo hodně mediálně vypromované, ale protože to není do Sherdogu a nebylo to MMA, tak to neberu tragicky,“ uzavřela Pudilová, jež má mít po konci v UFC domluvené nové angažmá.
 

Související obsah


 

Stejně jako vítězka Bledá se však nebrání případné odvetě, která by se jela podle klasických pravidel MMA.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události