Fotbal

Další hvězda přišla o miliony! Zloději řádili u hvězdy Machesteru City

Další hvězda přišla o miliony! Zloději řádili u hvězdy Machesteru City
Zdroj: Profimedia

Není to tak dávno, co lupiči ohrožovali záložníka Tottenhamu nožem a policie v Anglii musí řešit další drancování v domě hvězdy z Premier League. Obětí se tentokrát stal Rijád Mahriz.

Před dvěma týdny měl nezvanou návštěvu ve svém bytě záložník Tottenhamu Delle Alli, jehož dokonce lupiči napadli nožem. I on přišel o věci ve velké hodnotě.

Podobně nepříjemnou zkušenost má za sebou i Mahriz, který ale nemusel zločincům čelit osobně. Devětadvacetiletý alžírský záložník přišel podle deníku The Sun o cennosti v ceně přesahující půl milionu liber (zhruba 15 milionů korun).

Stejný plátek také uvádí, že kromě hotovosti ve výši zhruba 1,5 milionu korun přišel i o vzácné dresy, šperky a také troje luxusní hodinky, z nichž jedny měly cenu bezmála 7 milionů korun!

Související obsah

Počet napadení elitních fotbalistů na Britských ostrovech valem přibývá. Kromě Delle Alliho se stali oběťmi i Jan Vertonghen z Tottenhamu a obránce Crystal Palace Mamadou Sakho.

Přímo na ulici byli napadeni i hráči Arsenalu Mesut Özil a Sead Kolašinac. Druhý jmenovaný se zachoval jako hrdina a agresora s nožem zastrašil:

Někteří hráči se rozhodli po výše zmíněných počinech k tomu, že si ke svým obydlím pořídili psy ochranáře. Po neblahé zkušenosti možná o něčem podobném nyní přemýšlí i Mahriz.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události