NHL

Nečas o možném restartu NHL: Ze začátku to bude trochu nezvyk

Hokejový útočník Martin Nečas se v pondělí večer zúčastnil charitativního turnaje CZ NHL charity snowmatche. Ve finále těsně prohrál se svým velkým kamarádem Martinem Kautem 3:4. Pro televizi Nova se také rozpovídal o možném restartu NHL, ve které hraje za Carolinu Hurricanes.

Nejlepší hokejová liga na světě stojí od 12. března. Vedení soutěže už přišlo s formátem, se kterým se má dohrát. Nicméně datum restartu nebylo prozrazeno. Do rozšířeného play off postoupí 24 týmů. Týmy od pátého do dvanáctého místa odehrají série na tři vítězná klání. Nejlepší čtyři kluby z každé konference by mezitím hrály dva turnaje o nasazení v prvním kole play off. Další fáze vyřazovací části by se hrála už klasicky na čtyři vítězné duely.Související obsah


„Po té dlouhé pauze to bude těžký. Ale zatím stále není stoprocentně jistý, že budeme hrát. Je zatím jen forma, kdyby se začalo, začátek není potvrzený, tak uvidíme, jak to bude. Ze začátku to bude trochu nezvyk, ale pro každýho to bude stejný,“ řekl Nečas.

Související obsah
Pro něj to znamená, že Carolina by měla nastoupit proti New Yorku Rangers, proti kterému hrála v přerušené sezoně čtyřikrát a ani jednou Jezdce neporazila. „My bychom měli Rangers, se kterými jsme v sezoně ještě nevyhráli, takže to pro nás, když budeme hrát, bude výzva a těším se na to. Uvidíme, kdo v jaké bude formě a my se na to musíme dobře připravit,“ dodal český útočník.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události