NHL

Kaut vyhrál charitativní turnaj v NHL 20 a prozradil velkou novinu!

Byl jedním ze čtyř českých hráčů, kteří se zúčastnili charitativního turnaje CZ NHL charity showmatch. Útočník Martin Kaut ho dokonce vyhrál, když ve finále porazil svého velkého kamaráda Martina Nečase. Dvacetiletý útočník také prozradil, že pokud NHL opravdu začne, připojí se k hlavnímu týmu Colorada Avalanche a bude čekat na svou šanci.

Kaut si turnaj v NHL 20 užil. Ve finále těsně udolal Nečase 4:3. „Myslím, že virtuální Colorado má jedno z nejlepších hodnocení, takže jsme měli štěstí na tým. Třeba Chlápa (Filip Chlapík) s Ottawou měli trošku horší hodnocení, ale myslím si, že tady nejde o výsledek. Důležitý je, že je sranda a dělá se to pro dobrou věc,“ řekl.


Mladý útočník, který v této sezoně hrál převážně na farmě a v NHL nakoukl do devíti zápasů, také prozradil velkou novinu. Generální manažer Colorada Joe Sakic mu v telefonickém rozhovoru řekl, že s Kautem počítá do hlavního týmu, pokud se NHL dohraje.


Související obsah
„Je to pro mě velká čest. Nevím, kolik kluků si z farmy stáhnou, ale nikdo nikdy neví, kdo se může zranit v play off, takže já budu čekat na svou šanci, ale na druhou stranu se stále neví, jestli budeme začínat. Jsou varianty, ale stále se čeká, takže uvidíme,“ konstatoval Kaut, který byl Coloradem draftován předloni v prvním kole ze šestnácté pozice.

Související obsah


 

Během volného času tráví Kaut hodně času s útočníkem Caroliny Hurricanes Martinem Nečasem. „Jsme ze stejnýho města, strávíme spolu hodně času a myslím si, že nám to oběma vyhovuje. Známe se odmala. Jsme rádi, že spolu můžeme trénovat,“ dodal.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události