Hokej

Chlapík na konzoli porazil Hertla. Pak přiznal, že ho čeká boj o smlouvu

Filip Chlapík má za sebou třetí sezonu v NHL. Těsně předtím, než přišel předčasný konec kvůli koronaviru, dokonce za tým Ottawy Senators skóroval. A v pondělí byl jedním z aktérů akce NHL Charity Showmatch na pomoc nemocnicím.

„Bylo to úžasně udělaný. Bavili jsme se všichni,“ vyprávěl, ač vypadl v semifinále a chuť si spravil až v duelu o třetí místo s Tomášem Hertlem.

Filip Chlapík ale aktuálně zůstal v nejistotě. Smlouva v Ottawě mu skončila a dodnes vlastně netuší, kdy se začne jednat o jeho novém angažmá. „Teď je to zvláštní. Sice by jindy byl právě čas (kdy jednat), ale teď to nikdo neřeší. Vlastně ještě nezačala dohrávka té původní sezony. Takže počítám, že až to skončí, přijdeme na řadu i my,“ připustil rozhovoru pro Novasport.
 

Související obsah
Svůj doposud poslední zápas okořenil gólem, když se trefil v duelu s Nashville: „Já těch gólů nedal moc, takže si pamatuji každý gól. Pro mě je každý gól v NHL zážitek,“ směje se.


Ottawa zůstala pod čarou a nečeká ji ani rozšířené play off. „Je to zvláštní. Ale kdyby se to nedohrálo vůbec, tak to taky asi není dobře. Bylo několik týmů na hraně, a pro nás je samozřejmě smůla, že tam nebudeme,“ říká dvaadvacetiletý rodák z Prahy.


Související obsah
Favorita na zisk Stanley Cupu si ale odvážil tipovat. „Bude to jiné, protože nikdo neví, jak se kdo připravuje. Ale i tak si myslím, že top týmy v únoru i ještě víc posílily, a tak myslím, že daleko dojde Tampa nebo Boston. Bude to těsné, ale jeden z nich by to mohl vyhrát."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události