Fotbal

Za to může korona: Fotbalové hvězdy nemohly k holiči, takhle to dopadlo!

Čas kornavirové pandemie, který přerušil sportovní dění v celém světě na více než tři měsíce, snad pomalu končí. A že to byla těžká zkouška, ukazují i obrázky do soukromí fotbalistů. Někdo se změnil k nepoznání.

Takový Cristiano Ronaldo, který dbá o svůj účes každým dnem, musel být nešťastný, že nemohl ke kadeřníkovi. Našel ale řešení, občas ho ostříhala jeho přítelkyně. Přesto na konci tříměsíčního období vidíme značku CR7 přece jen poněkud vlasatější. Ale co, Cristianovi sluší vše. A v poslední době stejně začal nosit vlasy stažené v krátkém culíku.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Approved ?

Pspvek sdlen Cristiano Ronaldo (@cristiano),


Dokážete si představit vlasatého N´Gola Kantého? Unikátní snímky z prvního tréninku Chelsea po koronavirové pauze odhalují, že francouzský reprezentant opravdu umí být i slušně zarostlý. Ale v tomto případě zřejmě brzy dojde na žiletky, aby Kantého kadeře nebrzdily v běhu.


Naprostu unikátním exemplářem je ovšem Sergio Ramos. Stoper Realu Madrid se vystavil na sluníčko a jeho blonďatá kštice se zrzavým vousem dokonale vynikly. Své samozřejmě předaly i barvy, ale Ramos by klidně mohl s aktuální image přijmout i roli ve filmu o trosečníku Robinsonu Crusoevi.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Vitamina D

Pspvek sdlen Sergio Ramos (@sergioramos),


Zda se dají fotbalové hvězdy zase do paráda, uvidíme v nejbližších dnech či týdnech. Fotbalové soutěže se totiž pomalu roztáčí a ikony mají ve zvyku zářit nejen výkonem, ale i svou image.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události