UFC

Procházkův soupeř v kleci neztrácí čas! Podívejte se na jeho knokauty

Měsíc zbývá do dlouho očekáváné UFC premiéry Jiřího Procházky. Bývalý šampion japonské organizace RIZIN už 11. července změří síly se sedmičkou polotěžké váhy Volkanem Oezdemirem. Podívejte se, jakým ranám bude český samuraj čelit.

Třicetiletý Švýcar během své kariéry ukázal, že rozhodně umí dát pořádnou ránu. Ze sedmnácti profesionálních MMA zápasů jich 12 ukončil před limitem. V UFC předvedl nejrychlejší knokaut v roce 2017, kdy Mišu Cirkunova ukončil po 28 vteřinách.

S celkovou bilancí 17-4 z toho 5-3 v UFC je na sedmé pozici žebříčku polotěžké váhy (do 93 kg). V nejprestižnější organizaci podlehl jen těm nejlepším – Dominiku Reyesovi, Anthony Smithovi a Danielovi Cormierovi.


Nicméně Procházka (26-3-1) si vysoce postaveného soupeře sám vybral, neboť jeho životním cílem je měřit se s těmi nejlepšími.


Oezdemirovi se přezdívá "No Time". Po každém knokautu ukazuje na imaginární hodinky na svém zápěstí. Naznačuje že není čas ztrácet v kleci čas. 


Tvrdé údery si nenechává jen do klece. V roce 2017 byl ve státu Florida zadržen policií za rvačku. Před barem jednou ranou knokautoval Kevina Cohena, který upadl do bezvědomí na dobu čtrnácti minut a následně byl odvezen do nemocnice.

Související obsah

Oezdemir čelil až patnácti letům za mřížemi, ale nakonec bylo obvinění staženo. Nicméně kvůli poskvrněnému trestnímu rejstříku má švýcarský ranař problémy s udělením cestovního povolení. Od konce roku 2018 zápasí striktně mimo USA.
 

Ani Procházka (26-3-1) své soupeře v kleci nešetří. Během své kariéry ukončil 23 soupeřů KO/TKO a dva submisí. Nadcházející duel rozhodně přinese nelítostné přestřelky plné tvrdých úderů.

Související obsah

Procházka vs. Oezdemir se uskuteční 11. června na UFC 251. Kromě premiéry českého samuraje na něm proběhnou tři titulové duely. Lokací je dlouho očekávány Zápasnický ostrov v Abú Zabí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události