UFC

Fighter Vettori si odnáší bonus, za škrcení dostane přes milion

Italský fighter Marvin Vettori si může hvízdat. Nejenže zvládl vyhrocený duel s Karlem Robersonem, na konto mu také přistane pěkný bonus za výkon večera. Z Las Vegas si však odnesou peníze i další zápasníci.

UFC fighter Marvin Vettori se konečně mohl postavit do oktagonu svému americkému soupeři. Karl Roberson měl však i tentokrát problém s váhou a nenavážil tak potřebný limit do 83,9 kilogramů.

To znamená, že italský zápasník dostane ještě 30 procent soupeřova platu. Zároveň mu na kontě přistane také bonus v hodnotě 50 tisíc dolarů (v přepočtu cca 1,2 milionu korun) za výkon večera.
 


Stejnou částku však dostane další trojice zúčastněných bojovníků. Kazaška Agapovová předvedla stejně jako Vettori škrcení. Zvítězila tak díky submisi hned v prvním kole.
 

Související obsah

Zmíněný bonus dostane také duo bojovníků z vedlejší karty. Tyson Nam knokautoval svého soupeře hned v prvním kole duelu v bantamové váze. Navíc dostane 20 % soupeřova výdělku za to, že Adašev stejně jako Roberson nedosáhl povoleného limitu při vážení.
  

Čtvrtým do party, který si odnese částku 1,2 milionu korun, je pak Christian Aguilera, který technickým KO zlikvidoval soupeře Anthonyho Ivyho.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události