UFC

Natěšený Vettori zvládl odložený duel, Američan mu musel odklepat

Dlouho očekávaná bitva se konečně uskutečnila. Američan Karl Roberson se dokázal v rámci možností připravit na souboj s Marvinem Vettorim v souboji středních vah. Jejich duel však skončil ještě před koncem prvního kola, když Ital nasadil škrcení a soupeř mu odklepal.

Původně se měl zápas odehrát už 14. května, ale Roberson měl problémy se shazováním váhy a následně musel zápas skrečovat. To pořádně vytočilo Vettoriho, který se s americkým soupeřem ve finále málem porval v hotelové hale.

Ostatně problém s váhou měl Karl Roberson i tentokrát. Nevešel se totiž do stanoveného limitu (83,9 kg). Zápas se však i tak nakonec uskutečnil, jen s tím, že italský zápasník získá 30 % procent soupeřova platu.

 

Související obsah


Navíc Vettori dosáhl i vytoužené výhry. Od začátku prvního kola byl aktivní, následně se dokázal vykroutit ze škrcení od Robersona a vytáhl finální chvat.
 


Američana povalil na zem a po několika tvrdých úderech nasadil i škrcení, které Roberson musel odklepat.
 

Související obsah

Italský bojovník si tak připisuje třetí výhru v řadě a mohl by se stát příštím soupeřem Macha Muradova, který Vettoriho v tomto duelu favorizoval.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události