Tenis

Nebezpečná party! Djokovič možná bude muset na testy na koronavirus

Nebezpečná party! Djokovič možná bude muset na testy na koronavirus
Zdroj: Profimedia

Sportovní Srbsko a možná i basketbalová NBA má zaděláno na problém. Na rozlučkové party basketbalového trenéra Dejana Milojeviče se sešlo několik celebrit včetně Novaka Djokoviče. A také vyšlo najevo, že přítomný Nikola Jankovič byl pozitivně testován na koronavirus.

Srbsko se jako jedna z prvních zemí úplně zbavila restrikcí při sportovních utkáních. Duel bělehradského derby mezi Partizanem a Crvenou Zvezdou sledovalo před pár dny na tribunách 16 tisíc fanoušků. 


Ale na jedné soukromé party také došlo k setkání několika významných sportovců s nakaženým basketbalistou, který o své diagnóze ještě neměl ani potuchy.

Související obsah


Hráč Partizanu Bělehrad Nikola Jankovič neprošel testy na covid-19 jen týden po večírku, kde potkal tenistu Novaka Djokoviče či basketbalovou superstar Nikolu Jokiče.


Zatímco Djokovič už se nechal slyšet, že zbytek tenisové sezony zřejmě vynechá, Nikolu Jokiče čeká návrat do USA, kde s týmem Denveru Nuggets bude bojovat v dohrávané NBA.

Související obsah


Účastníky večírku bude čekat karanténa. Už v minulých dnech se ale Djokovič potkal s předními tenisty Alexanderem Zverevem a Dominikem Thiemem. Možná i oni budou muset jít pro jistotu na testy…

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události