Biatlon

Velká proměna biatlonistky Koukalové: Místo sportu se našla jako tatérka!

Gabriela Koukalová se proslavila jako fenomenální biatlonistka, která u toho navíc dobře vypadala. Během kariéry posbírala mnoho úspěchů, včetně dvou zlat z mistrovství světa či dvou stříbrných medailí z olympijských her. Sportovní kariéra je však pro Koukalovou minulost, nyní se z ní stává tatérka.

Velký podíl na dnešní popularitě bitalonu v Česku má bezesporu Gabriela Koukalová. Ta na sebe poutala pozornost skvělými výkony (dvě stříbra z OH, dvě zlaté, dvě stříbrné a dvě broznové medaile z MS a jeden velký křišťálový glóbus za celkové vítězství ve Světovém poháru), ale také svým vzhledem, jelikož před závodem se nezapomínala ještě nalíčit.


V roce 2017 byla na vrcholu. V 27 letech patřila do nejužší světové špičky, národ ji miloval, jenže přišly zdravotní komplikace. Kvůli přetíženým achillovkám a lýtkům si dala od biatlonu pauzu, která se postupně protahovala, až v roce 2019 oznámila definitivní konec kariéry.

Zdroj: profimedia.cz


V současné době tak je lidem na očích hlavně díky sociálním sítím, kam pravidelně přidává příspěvky ze svého života. Jednou se svěřila s tím, že jí na dálnici "došla šťáva", jindy své fanoušky prostě jen pozdraví.

Související obsah

Nyní se z krásné biatlonistky stává tatérka. Před měsícem přidala na svůj instagram příspěvek, jak si novou dovednost trénuje pouze na ovoci, ve čtvrtek už si zkoušela tetování na vlastní ruce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události