UFC

Zápas večera! Emmett tři kola bojoval s poraněným kolenem, přesto vyhrál

Na UFC Fight Night: Blaydes vs. Volkov se před hlavním zápasem do klece postavil Josh Emmett a Shane Burgos. Předvedli skvělou podívanou plnou tvrdých výměn a výkonem si vysloužili ocenění zápas večera. Jejich duel dokonce aspiruje na zápas roku!

Osmička pérové váhy Josh Emmett (16-2) si v první minutě poranil křížový vaz v koleni. I přes zranění nepřestával soupeře trefovat a ten inkasované rány okamžitě vracel. Ačkoli Burgos (13-2) dokázal odolávat, nakonec si Emmett odnesl jednomyslné vítězství (29-28, 29-28 a 29-27).Nicméně se svým výkonem není spokojený. „Jsem k sobě hodně kritický. Nedělal jsem, co jsem měl v plánu. Chtěl jsem víc zápasit na zemi a víc se pohybovat. Poté, co jsem si poranil koleno, jsem tam jen stál jako robot. Neukázal jsem to, čeho jsem schopný. Já můžu porazit kohokoliv na světě, ale tohle byl podle mě hrozný výkon,“ zhodnotil se na pozápasové tiskové konferenci.

Související obsah

Jinak to vidí šéf UFC Dana White. Ten oběma borcům složil poklonu a udělil ocenění zápas večera a peněžitý bonus.
 

„Emmett byl neuvěřitelný. Zranil si koleno v prvním kole, a přitom nepřestával vrhat bomby. Srazil Burgose a ten dokázal vstát. Oba mají neuvěřitelnou bradu a jejich zápas byla fakt legrace,“ řekl White.


Oba zápasníci si domů odnesou extra odměnu ve výši 1,18 milionu korun. Navíc jejich neuvěřitelná patnáctiminutová přestřelka aspiruje na zápas roku, ale mají silného konkurenta.


„Ten zápas byl neuvěřitelný a očividně je kandidát na zápas roku. Ale je mi jich líto, protože tenhle rok se uděl duel Zhang vs. Jedrzejczyk. A to byla pětikolová řežba, a navíc byl v sázce titul,“ pokračoval White.

Související obsah


 

Prezident UFC mluvil o duelu ze 7. března. Weili Zhang (21-1) tehdy ve strhující bitvě obhájila titul ve slámové váze proti bývalé šampionce Joanně Jedrzejczykové (16-4).

Zdroj: Nova Sport

Další galavečer UFC Fight Night: Poirier vs. Hooker sledujte příští víkend na Nova Sport 2 živě od 2:00.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události