Tenis

Djokovičova párty nedopadla dobře. Koronu hlásí další tenisová hvězda

Tenisová šou Adria Tour, která byla díky Novaku Djokovičovi plná velkých hvězd, má velký problém. Domů se vrací jeden tenista za druhým a postupně hlásí, že se nakazili koronavirem.

Srbsko koronavirus už skoro neřeší a na fotbalové stadiony se vrátili fanoušci. Jenže jak se zdá, COVID-19 v zemi stále slušně řádí.
 
 

První náznaky přišly díky večírku basketbalového trenéra Dejana Milojeviče, kde se sešlo několik celebrit včetně Novaka Djokoviče. Následně vyšlo najevo, že přítomný Nikola Jankovič byl pozitivně testován na koronavirus.
 

Přesto se pak tenisový turnaj hrál, jako by se nechumelilo, až do chvíle, než Bulhar Grigor Dimitrov onemocněl a testy prokázaly přítomnost koronaviru v jeho těle.

Související obsahTo už bylo slušné varování i pro další tenisty. A tak si Borna Čorič došel na testy a pak jen smutně poslal do světa zprávu, že i on je pozitivní.

Zdroj: Profimedia


„Opravdu mě mrzí, že jsem někomu mohl způsobit problémy," napsal Čorič a vyzval všechny, s kým byl v posledních dnech v kontaktu, aby se nechali otestovat.
 

Zdá se, že Novak Djokovič se svým bratrem něco podcenili. Na instagramu turnaje vyšlo oficiální vyjádření o zrušení finále, ale sám Djokovič žádnou omluvu do světa neposlal.

Související obsahNavíc Djokovič poněkud překvapil svým postojem. Sám prý žádné příznaky nepociťuje, a tak na testy chodit nehodlá. Turnaje v Zadaru se mimo jiné zúčastnili také světová sedmička Alexander Zverev nebo vítěz US Open z roku 2014 Marin Čilič.

Zobrazit pspvek na Instagramu

URGENT ANNOUNCEMENT The Bulgarian tennis star Grigor Dimitrov has tested positive for COVID 19. A positive test was confirmed to him tonight in Monaco. As a precaution and to protect the health of all participants and visitors, the organisers of Adria Team have decided to cancel the Grand Finale of the tennis spectacle planned for tonight. At all times we have strictly followed the epidemiological measures in place with the countries where the Adria Tour was organised. None of the people involved in the organisation and who have been in contact with Grigor have any symptoms. However, we are in close contact with health authorities in order to insure that all people who were in contact with Grigor Dimitrov will be tested tonight. Since we do not want to risk, we decided to cancel the Final match. The concert of Peter Graso, which was supposed to take place after the final match, was also canceled. For the organizers of the Adria Tour, the health of all participants and visitor comes first. More information soon. Thank you for understanding! #AdriaTour

Pspvek sdlen Adria Tour (@adriatourofficial),


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události