NHL

Hvězda z NHL pronajala letadlo! Komarov doveze finské hráče do USA

Hvězda z NHL pronajala letadlo! Komarov doveze finské hráče do USA
Zdroj: Profimedia

Sezóna NHL má ještě více než měsíc do plánovaného návratu. Hráči se ale pomalu vrací zpět do Spojených států. Situaci finským hokejistům usnadnil Leo Komarov, který pronajal letadlo a vezme kolegy za oceán.

Sezóna NHL se má vrátit na konci července, 10. je v plánu spustit tréninkové kempy. Vše samozřejmě záleží na dalším vývoji pandemie koronaviru. V plánu je soutěž dohrát na jednom místě.

Nutnost návratu je u některých hráčů již nasnadě. Ke konci června jim totiž končí vízum, sezónu mohou dohrát na výjimku, ale musí se stihnout vrátit do inkriminovaného data. Situaci kamarádům pomohou usnadnit dvě hvězdy – organizátor Leo Komarov z New York Islanders, kterého podpořil Mikael Granlund z Nashvillu.

Související obsah

Komarov pronajal letadlo u společnosti Finnair a na charterový let nastoupí spolu s ním a Granlundem i další finští hráči. Situace je nyní z pohledu cestování jednodušší. 

Během uzavírání hranic se hráči vraceli narychlo společně se švédskými spoluhráči. Nyní je čas na to, aby se vše připravilo. Třiatřicetiletý útočník nalodí slušnou porci hráčů, jejich jména ale neprozradil.

Související obsah

Letadlo poletí z Helsinek do New Yorku. "Vzhledem k situaci pár problémů bylo, ale jsem rád, že se ho povedlo zorganizovat," prozradil serveru Helsingin Sanomat.

Hokejisté z NHL podstupují testy, pozitivních jich bylo hned 11 a mezi nimi i hvězdný Auston Matthews:

Související obsah

"Nikdo z nás neví, jestli budeme muset pro návratu soukromým letadlem do Ameriky do karantény," načrtl jeden z otazníků. Tím zůstává i pokračování soutěže, které je stále nejisté, avšak vedení NHL s ním počítá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události