Tenis

Djokovičovo okolí hlásí další případ, koronavirem se nakazil jeho trenér

Djokovičovo okolí hlásí další případ, koronavirem se nakazil jeho trenér
Zdroj: Profimedia

Kauza Djokovič má další pokračování a zřejmě ještě další mít bude. Nákazu koronavirem hlásí po světové jedničce také její kouč Goran Ivaniševič.

Nešťastná Adria Tour, která se z hezkého projektu porměnila v bezprecedentní noční můru, má další neblahé pokračování. Vše odstartoval Grigor Dimitrov, krátce po něm začali nákazu hlásit další tenisté.

I Novak Djokovič nakonec podlehl a nechal se otestovat a zjistilo se, že virus má nejen on, ale i jeho žena. Zákeřná nemoc Covid-19 řádí i u jeho týmu, na svém instagramu se k pozitivnímu testu přiznal jeho trenér, který dříve cepoval i Tomáše Berdycha.

Související obsah

"Bohužel, po dvou negativních testech, kterými jsem prošel během deseti dní, přišel třetí a ten byl pozitivní," napsal osmačtyřicetiletý rodák ze Splitu.

"Cítím se dobře a nemám příznaky. Budu v izolaci, dokud nebudu v pořádku. Všem, kteří se nakazili, přeji rychlé uzdravení," popsal Ivaniševič, který také vyzval všechny, se kterými přišel do kontaktu, aby se nechali otestovat.

Série tenisových turnajů, která byla nyní pozastavena, je novým strašákem pro celý mezinárodní sport. Djokovičovi dokonce hrozí ztráta fuknce ve vedení hráčské rady ATP.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události