UFC

Tajemství odhaleno: Na Fight Islandu už stojí klec pro Jiřího Procházku!

Tajemství odhaleno: Na Fight Islandu už stojí klec pro Jiřího Procházku!
Zdroj: twitter / Dana White

Když prezident UFC Dana White oznámil, že bude další galavečery plánuje uspořádat na Fight Islandu, dost možná si fanoušci bojových sportů mohli představit oktagon postavený v tropickém ráji. Nyní ale Dana White odhalil to, jak bude nejsledovanější klec světa vypadat.

Fight Island vzniká na ostrově Yas v Abú Dhabí a aréna roste přímo na pláži. A vypadá to tak, že zápasy opravdu proběhnou pod širým nebem, za zády moře. Všichni jen budou věřit, že slunce už bude zapadat a horko nebude tak velké.
 


Na konci června jsou průměrné denní teploty v Abú Dhabí okolo 40 stupňů Celsia. V noci klesají ke třicítce. První klání, na kterém se představí i český fighter Jiří Procházka, proběhne za 14 dnů, takže se teplota příliš měnit nebude.

Související obsah

Fighteři si tak jistě budou přát, aby horký večer trochu osvěžil nějaký vítr od moře. Jinak ale zápasy na 3x 5 minut i tak budou fyzickým očistcem.

Související obsahUFC uspořádá na Fight Islandu čtyři eventy, tím prvním bude UFC 251, naplánovaný na 11. července. Tahákem hlavní karty je titulový duel welterové váhy mezi Kamaru Usmanem a Gilbertem Burnsem. Svůj debut v UFC na pláži prožije i Jiří Procházka, kterého čeká duel s Volkanem Oezdemirem jako poslední zápas předkarty.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události