UFC

Vémola má průšvih, Lela soptí! Na pánskou jízdu dorazila i jeho bejvalka!

Že v době sociálních sítí nelze skoro nic utajit, se v posledních hodinách přesvědčuje fighter Karlos Vémola. Ten odjel na údajně pánskou jízdu do Saint-Tropez. Jenže jeho ženě se to nezdá a výmluvná zpráva na instagramu mluví za vše.

Populární zápasník sice na Instagramu postuje jen fotky s kamarády, do světa ale unikla i fotografie s dvěma vnadnými dívkami Adélou a Denisou. To neuniklo pozornosti jeho partnerky a matky jejich dcery Lili, Lely Ceterové. Pod jednou z fotografií mu zanechala peprný komentář.


Velmi přísný vzkaz svému muži prostřednictvím komentářů na oficiálním profilu, to byla hodně velká rána. Post sice brzy zmizel, ale jeho printscreen se rychle začal šířit na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram

Zdá se, že oblíbený bijec bude mít po návratu z výletu co vysvětlovat.

Související obsah


Je zřejmé, že skupinka, se kterou se vydal do francouzského oblíbeného letoviska, je opravdu doprovázena dvěma velmi atraktivními kamarádkami. Svědčí o tom i velmi podobná videa, která sdíleli Vémolovi parťáci a dvě tmavovlásky, které mají mít ke Karlosovi podle slov Lely Ceterové blíže víc, než by se slušelo.A kdo vlastně jsou ony dvě tajemné děvy? Jedné se říká Adellina a ta druhá? Tou není nikdo jiný, než bývalá Vémolova přítelkyně Denise Ayverdi, která ve své kariéře dokázala získat titul 1. viceMiss Internet 2013.

Ještě loni v dubnu přitom Vémolu pomluvila: „Karla považuji za psychicky nevyrovnaného člověka, patologického lháře a nenapravitelného milovníka žen,“ řekla v dubnu 2019 pro VIP Sport.

Související obsah


Možná opravdu není úplně dobrý nápad, dávat si rande s bývalkou někde u moře na pánské jízdě. Vémola zřejmě podcenil šestý smysl čerstvé matky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události