UFC

Jsi jako splašené dítě v cukrárně! Vzkázal Machovi potenciální soupeř

Jsi jako splašené dítě v cukrárně! Vzkázal Machovi potenciální soupeř
Machmud Muradov | Zdroj: profimedia.cz

Machmud Muradov neztrácí čas a po dlouhé pauze sám aktivně hledá soupeře pro třetí zápas v UFC. V červnu si vyměnil pár slov s Darrenem Stewartem. Ten s duelem prvně souhlasil, ale nyní Macha tak trochu odpálkoval.

Mach, který byl zvyklý zápasit každé 2-3 měsíce, zažívá nejdelší pauzu profesionální kariéry. Kvůli zrušení dvou zápasů a koronavirové krizi trénuje dlouhých sedm měsíců bez jasného cíle.

 

Nedávno se přes sociální sítě domluvil s Darrenem „Zubař“ Stewartem (11-5-1NC), avšak když si Mach jeho zájem chtěl ověřit, rival se už do společného duelu tolik nehrnul. A co víc, Macha nazval poblázněným dítětem.

Související obsah„Darrene, stojíš pořád o náš zápas?“ napsal Mach v instagramovém příspěvku soupeři, který v červnu na duel kývnul.


„Kámo, mě je to fakt jedno! Chováš se jak šílené bezradné dítě v cukrárně,“ odpověděl mu Stewart přes sociální sítě.Mach (24-6) naposledy zápasil v prosinci minulého roku, kdy ve třetím kole parádní kombinací ukončil Trevora Smithe (15-10). V kleci se měl představit v březnu s Antonio Carlosem Jr. (10-4-1NC), ale ten kvůli zranění odstoupil.

 

Následně měl v dubnu 2020 změřit síly s Karlem Robersonem (9-3), ale kvůli koronavirové krizi musel Mach duel zrušit. Nicméně nedávno se objevily zprávy, že měl na stole nabídku na zápas s někým z TOP 10 střední váhy (do 84 kg). 

Související obsah

Mach musel zápas odříct, ale je vidno, že se již pohybuje na radaru ostatních zápasníků a snad brzy dostane vytouženou šanci doručit první výhru své dceři Rumii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události