UFC

Muradov vyzval dalšího soupeře. Ten z boje neutíká a nabídku přijal!

Muradov vyzval dalšího soupeře. Ten z boje neutíká a nabídku přijal!
Mach Muradov a Darren Stewart | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Darren Stewart

Machmud Muradov během jednoho týdne narazil na dva potenciální soupeře pro další UFC představení. Krátce poté, co nevyšel duel se Zakem Cummingsem se naskytla nová výzva. Český Uzbek si vyhlídl Darrena Stewarta.

Mach dříve vyzval Zaka Cummingse (23-7), který už má bohužel domluvený jiný zápas. Krátce na to, se na obzoru objevil nový soupeř. Tím je devětadvacetiletý Londýňan Darren Stewart (11-5-1NC).Celá situace začala pouhým návrhem. Následně si Muradov s potenciálním soupeřem vyměnil pár slov na Instagramu a vyzval ho k podepsání smlouvy. Stewart souhlasil a pak jejich konverzaci ukázal veřejnosti.
 

Muradov: „Doufám, že podepíšeš smlouvu a brzy se uvidíme v oktagonu.“

Stewart: „Proč doufáš? Nikdy v životě jsem ze zápasu neutekl.“

Muradov: „Jsi válečník.“

Stewart: „Ty taky brácho. Bůh ti žehnej ať se nezraníš a snad si budeme moc upravit fasády. Libí se mi to.“

Ačkoli oba se zápasem souhlasí, rozhodující slovo má UFC. Nic tak není oficiálně potvrzeno. Naštěstí Mach je otevřený i jiným výzvám. Pro něj je důležité zápasit a je jedno s kým. „Je mi jedno, kdo bude mým soupeřem. Jsem připravený zápasit kdykoliv a proti komukoliv," řekl dříve pro televizi Nova.

Související obsahStewart je v UFC od roku 2016. Celkově pod záštitou nejprestižnější MMA organizace absolvoval 9 zápasů (4-4-1NC). Jeho poslední zápas měl být v březnu na galavečeru v Londýně, ale kvůli koronavirové krizi se event nakonec zrušil.

 
Některé zápasy, včetně Stewart vs. Fabínski, se přesunuly na turnaj Cage Warriors 113. Nový Machův vyzyvatel tehdy po třech kolech prohrál na body.

Související obsah

Čekání na oficiální potvrzení třetího Machova zápasu zkrátí nadcházející galavečer UFC Fight Night: Blaydes vs. Volkov. Ten sledujte v neděli 21. června živě od 2:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události