UFC 251: Procházka pohlédl do očí soupeře! Příští setkání bude v kleci

UFC 251: Procházka pohlédl do očí soupeře! Příští setkání bude v kleci
Volkan Oezdemir a Jiří Procházka Zdroj: Youtube / UFC

Krátce po kontrolním vážení se zápasníci postavili tváří v tvář svým rivalům na tradičním faceoff ceremoniálu. Před hlavními hvězdami galavečeru UFC 251 si do očí pohlédli i Jiří Procházka a Volkan Oezdemir.

Není to přitom poprvé, co se dva ranaři polotěžké váhy setkali. Procházka v rozhovoru ze Zápasnického ostrova prozradil, že se s Oezdemirem potkali již během dvoudenní zastávky v Londýně.

„Potkali jsme se na hotelu v Londýně. Prošli jsme kolem sebe, já ho pozdravil, ale on nic neřekl. Myslím, že to bere chladně, jede si to svoje a nechce žádný kontakt. Já také ne, ale nechci být na lidi a soupeře bezcitný. Do boje jdu jasně zvítězit, ale nebudu se chovat jako kr***n,“ popsal Procházka první setkání.

Související obsah

Tehdy jejich střetnutí proběhlo chladně a v téměř stejném duchu se neslo i jejich druhé setkání. Ale tentokrát si alespoň podali ruce. Po Procházkovi s Oezdemirem nastoupili i hlavní hvězdy UFC 251: Usman vs. Masvidal. Podívejte se na tři staredowny titulových dvojic.
 

Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal:


 

Alexander Volkanovski vs. Max Holloway:


 

Petr Yan vs. José Aldo:Zdroj: Nova Sport

UFC 251: Usman vs. Masvidal sledujte v neděli 12. července živě od 1:30 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.