UFC

Tři submise v prvním kole! Hlavní karta UFC večera měla rychlý spád

Hlavní karta posledního UFC galavečera sice nenabídla žádné KO, ale tři zápasy skončily před limitem, a to dokonce hned v prvním kole. Submisí postupně vyhráli Ariane Lipski, Jack Hermansson a v hlavním zápase večera také Deiveson Figueiredo.

Hlavní zápas Figueiredo vs. Benavidez

Souboj o titul muší váhy vyhrál zaslouženě Brazilec Figueiredo. Celé první kolo dominoval, svého soupeře několikrát tvrdými údery poslal na zem, kde ho zásoboval spoustou úderů svými lokty a několikrát se pokusil o škrcení. To mu definitivně vyšlo 12 vteřin před koncem kola a za svou jasnou převahu si vysloužil nejen titul šampiona muší váhy, ale také bonus za výkon večera.


Kelvin Gastelum vs Jack Hermansson

Předposlední zápas sliboval také zajímavou podívanou. Oba borci loni prožívali dobré období, po kterém přišel nezdar. Šestka a sedmička střední váhy si tak mohly zajistit lepší pozici ve své divizi. Tento souboj ale divákům dlouhou podívanou nepřinesl. Hermansson po 80 vteřinách nasadil smrtící páku na nohu, která mu zajistila vítězství.

Související obsahMarc Diakiese vs. Rafael Fiziev

V prvním kole Fiziev svému soupeři z Konga uštědřil několik dělových kopů na tělo. Dvakrát se do sebe bojovníci zaklesli asi na minutu na zemi, ale oba pouze bojovali o lepší pozici, nikdo se nepokusil svého soupeře ukončit pákou nebo škrcením. Lepší byl bez pochyby Fiziev.


Taktéž v druhém kole měl jasnou převahu Kyrgyzstánec, který předváděl skvělé kopy a kombinace a zároveň ze soupeřových kopů uhýbal. Diakiese si byl vědom soupeřovy převahy v prvních dvou kolech, a tak v tom posledním zvýšil aktivitu. Fiziev se před limitem ukončit nenechal a zaslouženě vyhrál jednomyslným rozhodnutím. Oba borci si za tento souboj odnesli bonus za zápas večera.Ariane Lipski vs. Luana Carolina

Souboj ženských muších vah neměl dlouhého trvání. Lipski po půl minutě poslala svou soupeřku k zemi, kde po necelé minutě nasadila smrtící páku na koleno. Tu Carolina okamžitě odklepala a bylo po zápase. Za perfektní výhru submisí si Lipski odnesla bonus za výkon večera a po dvou prohrách v UFC si připsala druhou výhru v řadě.

Související obsahAlexandre Pantoja vs. Askar Askarov

Hlavní kartu večera otevřel souboj sedmičky a čtyřky v muší váze. Askarov byl sice níže postaveným na žebříčku, ale v zápase, který většinu času probíhal na zemi nebo v klinčích, získal od rozhodčích lepší hodnocení a jednomyslným rozhodnutím vyhrál.

Související obsah

Přehled výsledků hlavní karty:

Hlavní zápas Figueiredo vs. Benavidez - Figueiredo výhra v prvním kole submisí

Kelvin Gastelum vs Jack Hermansson - Hermansson výhra v prvním kole submisí

Marc Diakiese vs. Rafael Fiziev - Fiziev jednomyslná výhra na body

Ariane Lipski vs. Luana Carolina - Lipski výhra v prvním kole submisí

Alexandre Pantoja vs. Askar Askarov - Askarov jednomyslná výhra na body

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události