UFC

Henry Cejudo naznačuje návrat do UFC, šampiony nazývá prozatímními

Henry Cejudo naznačuje návrat do UFC, šampiony nazývá prozatímními
Henry Cejudo | Zdroj: Profimedia

Henry Cejudo získal zlatou olympijskou medaili na Olympijských hrách v Pekingu a v UFC postupně ovládl muší a bantamovou váhu. Když byl na vrcholu, oznámil konec kariéry, tomu ale málokdo věřil. V červnu prozradil, že by se vrátil, když by mohl získat titul i v pérové váze, ale jeho víkendový komentář naznačuje i jinou možnost.

Cejudo v červnu pro TMZ Sports prozradil, že by ho lákal zápas o titul v pérové váze. Té kraluje Alexander Volkanovski po dvou výhrách nad Maxem Hollowayem, a 33letý Američan by ho rád sesadil.


Když by uspěl, stal by se prvním v historii UFC, kdo by získal titul ve třech různých váhových kategoriích, ale když by mu Dana White nabídl dostatečně velkou sumu, nedá se vyloučit ani jeho návrat do bantamové a muší váhy.Tuto spekulaci sám Cejudo podpořil svým víkendovým tweetem. "Gratuluji druhému prozatímnímu šampionovi UFC tohoto týdne," napsal a označil Deivesona Figueireda. Ten získal v neděli mistrovský pás muší váhy, který zůstal volný právě po Cejudově "odchodu do důchodu".

Související obsahMinulou neděli získal volný pás v bantamové váze Petr Yan, ale Cejudovo označení šampionů prozatímními naznačuje, že by se mohl vrátit do "svých" váhových kategorií a mistrovské pásy opět získat pro sebe.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události