MMA

UFC volalo Muradova. Český Uzbek nabídku tentokrát nemohl přijmout

UFC volalo Muradova. Český Uzbek nabídku tentokrát nemohl přijmout
Zdroj: TV Nova

Kdy se vrátí do klece Machmud Muradov? Možná už brzy! Telefonát od organizace UFC měl česko-uzbecký fighter 3. července a ve hře prý byl další záskok. Nakonec to sice nedopadlo, ale návrat „Macha“ do oktagonu se může upéct už hodně brzy.

 Machmud Muradov se v oktagonu UFC představil zatím dvakrát a oba zápasy vyhrál. Upozornil na sebe hlavně parádním knokautem Trevora Smithe loni v prosinci.


Na další zápas kvůli koronavirové pauze už čeká více než půl roku, ale prý už je po něm sháňka. „O něčem se jedná. Řekli mi, že mám být připravený na září, takže je možné, že to bude stejný galavečer, na kterém bude David Dvořák. Ale to ještě nevím,“ vyprávěl Muradov pro Profiboxing.

Související obsah


Podle něj se zatím neví, zda se UFC vrátí zpět do zámoří. To prý ale není problém. „Já jsem připravený pořád, když zavolají, jedu, nikdy jsem si nevybíral,“ naznačil třicetiletý „český Uzbek“.

Zdroj: Profimedia

V kleci přitom mohl být Muradov už v minulém týdnu v Abú Zabí, UFC ho prý opět evidovala jako náhradníka. „Měl jsem nabídku, volali mi 3. července, zda bych případně nevzal zápas s Jackem Hermanssonem, když byla nejistá situace s jeho soupeřem Kelvinem Gastelumem,“ říká Muradov.

Související obsah


Mělo to ale háček. „Kdybych kývl, musel jsem dva dny na to vyrazit do Londýna. A to byl problém. Cítím se být Čechem, ale nemám stále občanství a nemohl bych strávit tři dny v Anglii, nedostal bych víza, na tom to ztroskotalo,“ vysvětlil Muradov.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události