UFC

Zadržel dech, aby nedostal nařezáno. Holland obvinil Gilese, jenž omdlel

Zadržel dech, aby nedostal nařezáno. Holland obvinil Gilese, jenž omdlel
Zdroj: Profimedia

Kevin Holland měl otevírat hlavní kartu galavečera UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan. Jenže jeho soupeř Trevin Giles chvilku před samotným zápasem omdlel, a tak byl zápas zrušen. Na pozápasové tiskové konferenci ho Holland nařkl, že schválně zadržoval dech, aby nedostal nakládačku.

V prvním zápase hlavní karty večera se měly utkat dvě střední váhy - Kevin Holland a Trevin Giles. Na zápas ale nedošlo, jelikož chvíli před soubojem Giles omdlel na chodbě, pročež byl zápas zrušen.


Kevin Holland byl na souboj natěšený, a tak na tiskové konferenci neskrýval svou frustraci. Soupeře dokonce nařkl z toho, že se úmyslně zápasu vyhnul tím, že zadržoval dech.


"Doufám, že mu nic není, že to není nic vážného. Doufám, že neztratil moc váhy, nebo co za tím stojí," řekl nejprve v přátelském duchu.

Související obsahPoté ale pokračoval útočněji. "Ale vzadu v hlavě upřímně věřím, že zadržoval dech, aby omdlel, aby nedostal nařezáno od velkého řezníka. Takhle to cítím," obvinil soupeře ze zbabělosti."Když nechceš bojovat, prostě řekni, že nechceš bojovat. Nezadržuj dech dokud neomdlíš. Tohle dělají šestileté děti," pokračoval Holland v kritice.

Související obsahNa otázku, zda by stejný zápas znovu přijal odpověděl, že klidně, ale pouze v případě, že by byl v záloze náhradník, který by případně za Gilese zaskočil. "Protože, kdo může říct, že dítě opět nebude zadržovat dech," dodal.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události