UFC

Konec spekulací! McGregor letos zápasit nebude, garantuje White

Konec spekulací! McGregor letos zápasit nebude, garantuje White
Zdroj: Profimedia

Konec kariéry Conora McGregora zůstává i dva měsíce po oznámení žhavým tématem. Prezident UFC Dana White se k celé situaci opět vyjádřil a garantoval, že v roce 2020 irského ranaře v kleci neuvidíme. Pro rok následující si už prý ale tak jistý není.

McGregor ukončil kariéru začátkem června a jako důvod uvedl nedostatek vhodných soupeřů. Učinil tak již potřetí, a tak se okamžitě rozpoutaly diskuze, zda tentokrát své slovo dodrží.

 

„Nemá naplánovaný žádný zápas a můžu vám garantovat, že v roce 2020 zápasit nebude. Neříkám, že se v roce 2021 do klece nevrátí, avšak zápas domluvený nemá,“ vyjádřil se White o budoucnosti svého oblíbence.

Související obsah

V rozhovoru pro “My Mom’s Basement“ dále šéf organizace UFC uvedl, že McGregorova budoucnost ho nyní nemusí zajímat, neboť v současnosti je Ir v zápasnickém důchodu. Ranařův status sice několikrát zopakoval, ale zároveň naznačil, že ani on sám konci McGregorovy kariéry nevěří.


White prvně položil tolikrát omílanou otázku: „Opravdu všichni věříme, že bude chtít zůstat v důchodu?“ A následně si sám odpověděl: „Myslím, že většina z nás nevěří tomu, že se McGregor nevrátí.“

Související obsahSám Conor McGregor v posledních dnech rozvířil vody, když na svůj Twitter napsal hlášku: „Já přijímám.“ Okamžitě vznikla debata, zda reaguje na výzvu od vcházející hvězdy Chamzata Čimajeva, či zda se dožaduje boxerského klání s Manny Pacquiaem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události