UFC

Velký den McGregora! Přítelkyni požádal o ruku, gratuloval i Muradov

Velký den McGregora! Přítelkyni požádal o ruku, gratuloval i Muradov
Zdroj: Profimedia/ Instagram / kolážtn.cz

Irský fighter Conor McGregor se odhodlal k významnému životnímu kroku. Poté, co ukončil svoji zápasnickou kariéru, se rozhodl, že si vezme svou dlouholetou přítelkyni Dee Devlinovou. Zásnuby naplánoval na její narozeniny a s gratulací přispěchal i český Uzbek Mach Muradov.

32letý UFC zápasník, který však před dvěma měsíci oznámil konec kariéry, připravil opravdu kouzelný dárek pro jeho dlouholetou partnerku Dee Devlinovou.


Oba spolu chodí už od roku 2008, tedy od doby, kdy kariéra irského zápasníka byla teprve v plenkách a bývalý instalatér rozhodně nedisponoval miliony na účtě.

Dvanáct let dlouhý vztah nyní McGregor povýšil na další úroveň. K jejím 32. narozeninám tak Ir vytáhl velký zásnubní prsten a jeho drahá polovička s radostí kývla. „Jaké krásné narozeniny, moje budoucí manželko,“ ukázal zápasník fotografii zamilovaného páru skrze svůj Instagram.

Čerstvě zasnoubené dvojici, která se už stará o dvě malé děti, pak pogratuloval také česko-uzbecký zápasník Makhmud Muradov.

Související obsah

Jedinou otázkou tak zůstává, zdali budoucího manžela ještě někdy uvidíme v oktagonu. McGregor oznámil konec kariéry a sám prezident UFC Dana White s ním pro rok 2020 nepočítá.

Nicméně nad jeho trvalým odchodem do důchodu se nadále spekuluje. Ostatně sám McGregor už konec kariéry několikrát naznačil, pak se však zase vrátil.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události