MMA

Vémola tři dny po operaci trénuje! Nemám to šetřit, Babu Jagu zabiju, říká

Karlos Vémola se znovu ocitl na nemocničním lůžku. Šest týdnů před vyostřeným zápasem s Václavem Mikuláškem si při tréninku poranil koleno a musel podstoupit operaci. Český Terminátor však dostál své přezdívky a tři dny po operaci znovu začal trénovat.

Vémola si poranil koleno při sparingu v pražském Reinders gymu a následné vyšetření ukázalo, že si utrhl meniskus. Český zápasník měl dvě možnosti – trénovat přes bolest nebo podstoupit chirurgický zákrok.
Vybral si druhou možnost a v rozhovoru pro iSport.cz vzkázal, že operace proběhla podle plánů. Nyní ho čeká 14denní rehabilitace, ale od svého cíle, ukončit Babu Jagu v prvním kole, neustoupil. Fanouškům na Instagramu ukázal, že už je opět v tréninku.

Zdroj: Profimedia

„Dnes máme třetí dne od operace, ještě mi z toho čouhají stehy. Ale doktor říkal, ať to nešetřím a hýbu se. Když hýbat, tak hýbat,“ řekl Vémola a usedl na rotoped Air Bike, aby koleno rozhýbal.


„Není to žádná sláva, ale Andrej vždycky říká, co tě nezabije to tě posílí. Začínám makat, dám si lehkých 20 minut a jediný koho zabiju, bude Baba Jaga,
“ pokračoval Terminátor.

Související obsah

Vémola se tedy pomalu vrací k tréninku, ale prvních 14 dní jej čeká spíše volnější režim a rozhýbávání operovaného kolene. Ztracený čas hodlá kompenzovat ještě tvrdším tréninkem v závěru přípravy, která vyvrcholí 26. září na galavečeru Oktagon 17.


„Na Babu Jagu mi bude stačit, když se dobře fyzicky připravím, což za zbylé čtyři týdny stihnu. Navíc mám přece jenom třicet let zkušeností, ten frajer mě nemá, jak porazit. V postoji ani na zemi,“ řekl Vémola v rozhovoru.

Související obsahKoleno ho v zápase prý limitovat nebude, a i kdyby ano, nebude to poprvé, co do klece nastoupí se zdravotními komplikacemi. V roce 2017 krátce před duelem s Petrem „Píno“ Ondrušem podstoupil operaci krční páteře a do Zápasu století s Attilou Véghem šel s obtížemi s ramenem, které si nechal operovat až po zápase.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události