UFC

Chci kariéru jako Conor McGregor, říká neporažený Sean O'Malley

Chci kariéru jako Conor McGregor, říká neporažený Sean O'Malley
Sean O'Malley a Conor McGregor | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / UFC

Hvězda jménem Sean O’Malley v UFC stoupá závratnou rychlostí. S bezchybnou bilancí 12-0 patří k nejžhavějším talentům bantamové váhy. Cíl má jasný, chce být úspěšný jako Conor McGregor.

24letého O’Malleyho čeká v neděli 16. srpna největší zápas dosavadní kariéry. Na UFC 252 jeho jméno poprvé figuruje mezi hlavními hvězdami večera. Těsně před bitvou o titul Miočič vs. Cormier se v kleci postaví Marlonu Verovi (15-6-1). Svou dosavadní cestu si pochvaluje, ale míří ještě výš.
„Je zřejmé, že Conor McGregor měl skvělou kariéru, kariéra Israele Adesanyi se taky povedla. No a cítím, že já chci mít podobnou cestu,“
zhodnotil své vyhlídky na předzápasové konferenci.

Související obsahMcGregor, který výrazně přispěl k vzestupu MMA, je vzorem pro mnoho mladých zápasníků, ale O‘Malley dokonce vidí určité podobnosti mezi ním a bývalým dvojnásobným šampionem.


„Conor a já máme hodně podobný styl. Oba ukončujeme soupeře v prvním kole a nebojíme se před zápasem předpovědět, jak duel dopadne. Myslím, že mezi námi je jistá podobnost,“ řekl O’Malley.

Související obsahA skutečně, mladý ranař má na kontě 8 ukončení v prvním kole, z toho 7 KO/TKO a 1 submisi. Do UFC přišel v roce 2017, kdy vítězstvím v šou Dana White’s Contender Series vybojoval vytoužený kontrakt. Následně získal další čtyři vítězství, která ho dostala na 14. příčku bantamové váhy.
 

VIDEO: poslední zápas Seana O'Malleyho:O'Malley se těší velké popularitě i mimo klec. Na Instagramovém účtu má přes milion uživatelů, také streamuje herní videa přes platformu Twich a na Youtube.com přidává videa ze svého života. Avšak, že by své popularitě vděčil za svou pozici v UFC, odmítá.
 

„Jeden z hlavních taháků večera nejsem proto, že streamuju, nebo mám milion sledujících, ale protože ukončuju lidi. A tak to je,“ obhájila vycházející hvězda svou pozici.

Zobrazit pspvek na Instagramu

LFG!!!

Pspvek sdlen Sugar Sean O'Malley (@sugaseanmma),

UFC 252 Miočič vs. Cormier 3 a zápas O’Malley vs. Vera sledujte v neděli 16. srpna živě od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události