Šok pro nováčka ligy! Pardubice padly v poháru s týmem z čtvrté ligy

Zdroj: Twitter @FK_Pardubice

Fotbalisté Pardubic do sezony nevkročili správnou nohou. Ještě před prvoligovou premiérou odehráli první kolo MOL Cupu na půdě čtvrtiligového Kolína a odjíždějí poražení.

Pardubice se letos dočkaly svého vytouženého postupu do první ligy, jenže než stihly odehrát první minutu mezi elitou, už prožily výsledkové zklamání.

Ještě před ligou se totiž fotbalisté Pardubic vydali k pohárovému utkání do Kolína. Ten hraje až čtvrtou ligu, takže Pardubice byly jasným favoritem. Když v patnácté minutě otevřel skóre Cadu, zdálo se, že vše jde podle předpokladů.

Jenže místo pojistky v podobě druhého gólu přišlo v padesáté minutě srovnání zásluhou Bareše a zbytek utkání už žádnou další branku nepřinesl.

Gól nepadl ani v prodloužení, a tak rozhodly penalty. Za hosty neproměnili brazilec Ewerton, ani mladý záložník Solil. Z Kolína se trefili čtyři hráči z pěti, díky čemuž mohou slavit senzační postup.

Sparťané si smlsli na Mountfieldu, Vítkovice porazily Kometu

Hokejová Sparta Praha doslova rozdrtila ve 26. kole Tipsport extraligy Hradec Králové. Sparťané nakonec porazili domácí Mountfield 8:3. Hattrickem a celkově pěti body se blýskl útočník Filip Chlapík. Další výsledky Tipsport extraligy: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:0 Litvínov - České Budějovice 3:2 Vítkovice - Brno 3:2 Liberec - Plzeň 4:2