Hokej

Pokáč složil hit pro Jágrovu přítelkyni. Slavná 68 zkritizovala text

Populární český písničkář Pokáč složil vtipnou písničku pro přítelkyni Jaromíra Jágra. V textu použil mnoho věcí, kterými se Jágr proslavil, ale sám hokejista poté na svém Instagramu zhodnotil pravdivost textu.

"Budeš, prosím, má nová paní Jágrová?" Tak začíná refrén Pokáčova nového hitu. A přesně o tom písnička je. Zpěvák se v textu vciťuje do Jágrovy role a přítelkyni vypráví o svém životě.


Povedený text, který nejednoho hokejového fanouška pobavil, si následně vzal na paškál sám Jágr a na Instagramu zhodnotil pravdivost onoho textu. Ne všechno, co jsme dříve o Jágrovi znali, totiž stále platí.


"Promiň, že ráno budu vstávat vždycky v pět," zní první slova, na která Jágr hned zareagoval, že takhle brzy již nevstává. "Když snídani mi nepřipravíš nevadí, malý kousek Bubble Tape ji hravě nahradí," naráží Pokáč na slavnou reklamu, kde Jágr působil. Ten měl ale k této pasáži hned dvě připomínky. Nepřipravená snídaně mu totiž vadí a vzpomínané žvýkačky se již neprodávají.

Související obsahAni trénink z železnými vestami již u Jágra není aktuální, ale ne všechno Jágr zkritizoval. Připustil třeba, že za odměnu by přítelkyni klidně svezl na elektrokole.


Na slova: "Milovat tě budu skoro jak Rytíře Kladno" se také Jágr netvářil souhlasně a s lehkým úsměvem reagoval: "Ty vole, no tak to nevim."

Související obsahDruhá sloka se však Pokáčovi i po aktuální faktické stránce povedla, protože k ní druhý muž v historickém bodování NHL neměl jedinou připomínku. "Až skončím s hokejem, budem spolu mít děti, jestli to teda ještě vůbec půjde ve sto pěti," zpívá dále Pokáč. K takto dlouhé kariéře Jágr žádnou výtku neměl a co se týče dětí, zareagoval jednoduše: "Já si myslím, že to půjde."


Celá Pokáčova písnička pro Jágrovu přítelkyni:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události