UFC

Chabib zakopal válečnou sekeru! Připustil odvetu s McGregorem

Chabib zakopal válečnou sekeru! Připustil odvetu s McGregorem
Khabib Nurmagomedov a Conor McGregor Zdroj: Profimedia

Neporažený UFC šampion Chabib Nurmagomedov oživil možnost druhého zápasu s Conorem McGregorem. O vyhlídkách pro budoucí kariéru promluvil na tiskové konferenci v Moskvě, kde se jméno irského ranaře objevilo mezi potencionálními soupeři.

Chabib (28-0) se po více než roce vrátí do klece 24. října, kde svůj titul bude bránit proti prozatímnímu šampionovi Justinu Gaethjemu (22-2). Následně by se rád na cestě za bilancí 30-0 utkal s Georges St-Pierrem (26-2).

 


Bohužel GSP je od roku 2017 v zápasnickém důchodu a jeho návrat je velkou neznámou. Pro případ, že by se zápasem nesouhlasil, má Chabib záložní plán.

Související obsah„Pokud se po zápase s Gaethjem nestřetnu se St-Pierrem, budu zápasit s kýmkoliv, kdo porazí Dustina Poiriera. Ať už Tony [Ferguson] nebo [Conor] McGregor,“ prohlásil dagestánský Orel.


„Poirier je příští vyzyvatel. Já ho porazil a on se vypracoval zpět do TOP 5 lehké váhy. Takže jestli ho Conor nebo Tony porazí, utkám se s nimi,“ vysvětlil Chabib svou podmínku.

Zdroj: Profimedia

Chabib odvetu dlouho odmítal, ale nečekaná změna názoru nebyla jediné, čím Orel šokoval. Po smrti milovaného otce a trenéra Abdulmanapa svému rivalovi nastavil druhou tvář a zapomněl na zlou krev, která roky vřela mezi ním a McGregorem.


„Jsem s Conorem v pohodě. Je to za námi. Žít v zášti kvůli minulosti není pro mě. Otec takový nebyl a já se mu v tom podobám,“ řekl Chabib na konferenci.

Související obsahUvidí se, zda se McGregor chopí hozené rukavice. Je sice taktéž v zápasnickém důchodu, ale již dříve prozradil, že dlouho chtěná odveta by ho přiměla k návratu. Otázkou je, zda by byl ochotný se před ní znovu utkat s Poirierem (26-6-1NC), kterého už v roce 2014 ukončil v prvním kole.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události