Fotbal

Tvrdíka doběhli podřízení i dcera. O focení se dozvěděl až z videa

Jaroslav Tvrdík je předsedou představenstva fotbalové Slavie, ale to ještě neznamená, že má přehled o všem, co jeho podřízení podnikají. Překvapení mu připravili spolu s jeho půvabnou dcerou, která se jakožto modelka podílela na focení nových dresů sešívaných.

Jana Tvrdíková je dcera Jaroslava Tvrdíka a již ve svých devatenácti letech úspěšná modelka. V roce 2016 zvítězila ve světové soutěži Elite Model Look a nyní se podílela na focení nových dresů Slavie za zády svého otce.


"Ahoj mami, ahoj tati. Tak dneska jsem spojila příjemné s užitečným - mojí práci a lásku k fotbalu a fotím nový dres Slavie. Vy o tom ještě sice nevíte, ale budete o tom vědět v brzké době a máte se na co těšit," pozdravila mladičká modelka své rodiče ve videu.Tvrdík se pochopitelně na dceru ani své podřízené nezlobil a naopak tuto tajnou spolupráci pochválil. Sám šéf Slavie video sdílel na svém Twitteru s komentářem: "Je zjevné, že nejsem schopen řídit ani Tomáše Syrovátku (místopředseda představenstva Slavie - pozn. red.), ani svoji dceru. Děkuji, nádherné."

Související obsahNové dresy Slavia vytáhne již v neděli, to se totiž v prvním kole Fortuna ligy vydá na půdu Českých Budějovic.

Zobrazit pspvek na Instagramu

#bylomict #nasemesto

Pspvek sdlen Jana (@jana.tvrdikova),


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události