UFC

Brzy se rozhodne o Procházkově soupeři. Teď však musí čekat

Brzy se rozhodne o Procházkově soupeři. Teď však musí čekat
Zdroj: UFC

Po úspěšném UFC debutu se Procházka dostal do zamotané situace. V kleci by se rád představil ještě letos, ale před ním v žebříčku postavení zápasníci již mají domluvené jiné zápasy. Nezbývá tak nic, než jen čekat a trénovat na další bitvu, která ho přiblíží k vysněnému titulu.

Manažer a trenér Martin Karaivanov blízkou budoucnost Jiřího Procházky výstižně shrnul na sociálních sítích. Na Facebooku sdílel fotky tří nadcházejících zápasů, ve kterých se rozhodne o příštím soupeři jeho svěřence.

 

„Konec prázdnin a září rozhodne o našem dalším soupeři. Postupu a novém králi polotěžké váhy," napsal Karaivanov k fotkám zápasů Smith vs. Rakič, Santos vs. Teixeira a Reyes vs. Blachowicz.

Konec prazdnin a zari rozhodne o nasem dalsim souperi, postupu a novem krali LHW.

Zveejnil(a) Martin Karaivanov dne Pondl 24. srpna 2020
 

Procházka je nyní na šesté pozici žebříčku a rád by se utkal s někým lépe postaveným. Bohužel jeho konkurenti již mají domluvené zápasy, a tak týmu českého samuraje nezbývá než si počkat na vítěze některého z nich.

Související obsahPrvní přijde na řadu duel mezi pětkou a osmičkou kategorie do 93 kg Anthony Smith (33-15) vs. Aleksandar Rakič (12-2). Ti se spolu utkají již v neděli 30. srpna v hlavním zápase večera.

O čtrnáct dní později se střetne ranař, kterého měl Procházkův tým možnost vyzvat už při debutovém zápase, Thiago Santos (21-7) s Gloverem Teixeirou (31-7). A poslední duel, který Karaivanov sdílel, je bitva o volný titul šampiona mezi Dominickem Reyesem (10-1) a Janem Blachowiczem (26-8) plánovaný na galavečer UFC 253 na konci září.

Související obsah

Kromě čekání na vítěze některého z duelů se Procházkovi nabízí i možnost naskočit jako náhradník v případě, že někdo ze zápasníků kvůli zranění odstoupí. Každopádně, do konce září by mělo být jasno.


UFC Fight Night: Smith vs. Rakič sledujte již v neděli 29. srpna živě od 3:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události