Královské uvítání! Na nového šampiona čekaly stovky fanoušků

Královské uvítání! Na nového šampiona čekaly stovky fanoušků
Nemkova při návratu čekalo královské přivítání Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Bellator

Novému šampionovi polotěžké váhy v organizaci Bellator Vadimu Nemkovi se při návratu do rodného Ruska dostalo neuvěřitelného přivítání. Na letišti čekaly stovky fanoušků, rodina i tradiční kapela v krojích.

Už při vstupu do letištní haly nového šampiona přivítal zástup fanoušků, jeho rodina a celý ceremoniál doprovázela folklórová skupina. Nemkovi se následně dostalo tradičního slovanského pohoštění v podobě chleba se solí.
Úvodní vítání byl jen zlomek toho, co na ruského MMA zápasníka čekalo při východu z prostor letiště. S pásem na rameni ho venku přivítaly další stovky gratulantů.

VIDEO: vítání nového šampiona v letištní hale:
VIDEO: na Nemkova čekaly další fanoušci před letištěm:

A jaký byl důvod k takovému veselí? Vadim Nemkov (12-2) na galavečeru Bellator 244 v Uncasville v Connecticutu ve druhém kole ukončil 1155 dnů dlouhou vládu Ryana Badera (27-6-1NC) ve váhovce do 93 kg. Stal se prvním, komu se takový úspěch podařil od roku 2016.

Související obsahPrezident organizace Scott Coker nového šampiona prohlásil za nejlepší polotěžkou váhu na světě. S tím samozřejmě nesouhlasil šéf UFC Dana White, ale Nemkova tak rozhodně vidí v jeho rodné zemi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Noční výsledky NBA: Phoenix zaznamenal už 17. výhru v řadě

Brooklyn Nets –⁠ New York Knicks 112:110, Toronto Raptors –⁠ Memphis Grizzlies 91:98, Phoenix Suns –⁠ Golden State Warriors 104:96, Portland Trail Blazers –⁠ Detroit Pistons 110:92, Sacramento Kings –⁠ Los Angeles Lakers 92:117

Krátká zpráva

Newcastle stále čeká na první výhru, Leeds zapsal důležité tři body

Newcastle remizoval v utkání 14. kola na domácím hřišti s Norwichem 1:1 a zůstává nadále bez jediné výhry. Duel mezi Leedsem a Crystal Palace nabídl jediný gól, v nastaveném čase se z penalty trefil Raphina a Leeds získal drahocenné tři body.