NHL

Radost v Tampě! Kapitán Stamkos se možná vrátí do hry ještě v play-off

Radost v Tampě! Kapitán Stamkos se možná vrátí do hry ještě v play-off
Zdroj: Profimedia

Vynikající zprávu obdrželi fanoušci Tampy Bay. Generální manažer Lightnings prozradil v rozhovoru pro The Athletics, že Steven Stamkos by se mohl vrátit do hry ještě v letošním play-off.

Blesky jsou v konferenčním finále, když vyřadily nejlepší tým nedohrané základní části z Bostonu. Musely se však obejít bez svého kapitána Stevena Stamkose, který je od 25. února mimo hru.

Nejprve jej čekala operace břišního svalu, poté přišlo zranění v dolní části těla těsně před nástupem do tréninkového kempu. Jako správný kapitán by ale tým s Ondřejem Palátem a Janem Ruttou mohl dotáhnout až ke Stanleyově poháru.

Související obsah

"Ze hry je na neurčito, ale není vyloučeno, že se vrátí už brzy. Ještě v play-off," prozradil GM Tampy Julien BriseBrois. "Další aktualizaci poskytneme, až to bude možné," dodal s ohledem na to, že trenéři v NHL nemohou prozrazovat detaily ke zraněním.

Otazník visí i nad Nikitou Kučerovem, který nedohrál poslední střetnutí s Bruins po zásahu do obličeje od hokejky slovenského čahouna Zdena Cháry.

Související obsah

Novinka na poli přestupů je pak hlášena na trase St. Louis – Montréal. Blues vyměnili brankáře Jakea Allena do kádru Canadiens za volbu ve třetím a sedmém kole letošního draftu.

O postupu Tampy do konferenčního finále jsme informovali v reportáži Sportovních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události