Fotbal

Beckham na lovu! Do svého týmu láká útočníka Juventusu

Beckham na lovu! Do svého týmu láká útočníka Juventusu
Zdroj: Profimedia/ koláž tn.cz

Majitel zámořského Inter Miami David Beckham hledá další posilu. Ve svém hledáčku má nyní útočníka Juventusu Gonzala Higuaína, se kterým údajně nový trenér Staré dámy Andrea Pirlo už nepočítá. 32letý fotbalista by měl s MLS týmem podepsat smlouvu na dva roky.

Bývalý skvělý fotbalista David Beckham se snaží do svého týmu přivést velké jméno. Inter Miami zatím v zámořské MLS trošku platí nováčkovskou daň a hodila by se mu zkušenost do týmu.
 

A tu majitel Inter Miami vidí v příchodu Gonzala Higuaína. Argentinský forvard patřil dlouhá léta mezi neomylné fotbalové zabijáky. V Juventusu však v letošní sezoně příliš nezářil a občas ho trápí také životospráva.

Související obsah

Nový trenér turínského velkoklubu Andrea Pirlo měl tak Higuaínovi říct, že už s ním nepočítá a může si hledat nové angažmá. Ve Staré dámě má mít přitom ještě smlouvu na rok a dá se tak očekávat, že mu bude muset Juventus vyplatit jeho roční gáži v hodnotě téměř 200 milionů korun.

Podle novináře Cesara Luise Merla tak má Higuaín vyslyšet volání slavného Davida Beckhama a připojit se do Inter Miami. V MLS týmu má podepsat smlouvu do roku 2022.
 

Související obsah

"Pirlo a manažeři se rozhodli, že pro Gonzala už není v týmu prostor, nyní tak hledáme dohodu jinde,“ řekl Higuaínův bratr Nicolas pro italský Tuttosport.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události