Fotbal

Tourého přešlap! Spoluhráčům nabídl prostitutky. Hloupý fór, kaje se

Tourého přešlap! Spoluhráčům nabídl prostitutky. Hloupý fór, kaje se
Zdroj: profimedia.cz

Bývalý fotbalista Manchesteru City Yaya Touré si uřízl pořádnou ostudu. Před charitativním zápasem, který pořádá UNICEF, měl nabídnout svým spoluhráčům prostitutky. Za svůj nevhodný fórek se omluvil, na turnaji ale skončil.

Reprezentoval Pobřeží Slonoviny, oblékal dres Bacelony a největší jméno si udělal v dresu Manchesteru City, s nímž slavil hned tři tituly v Premier League.

Nyní už má fotbal jen pro zábavu. Touré byl pozvaný na charitativní akci s názvem Soccer Aid (volně přeloženo "fotbal pomáhá"), jíž se účastní bývalé hvězdy a kterou pořádá Dětský fond Organizace spojených národů (UNICEF).

Tam se ale Tourému povedl velký přešlap. Do společné konverzace na WhatsUpu měl svým kolegům poslat video nahé ženy ve vaně a velkoryse nabídl, že jim může sehnat 19 prostitutek.

Související obsah

To se ale nesetkalo ani s pochopením a ani s humorem. Některých se to dotklo a podle informací The Sun jeho chování nahlásili. I sám Touré si pak uvědomil, že se takové jednání na akci, která má pomoci dětem, rozhodně nehodí.

"Chtěl bych se omluvit všem účastníkům Soccer Aid za nevhodný vtip, kterého hluboce lituji. Bylo to hloupý fór. Neuvědomil jsem si, že by se to mohlo někoho dotknout. Během chvíle jsem příspěvek smazal a všem se omluvil," zveřejnil Touré na twitteru poté, co si uvědomil, že tuhle branku vysoko přestřelil.

S bývalým reprezentantem jednali organizátoři z UNICEF, sám Touré pak po rozpravě raději z utkání odstoupil. "I když se jednalo o chybu úsudku, tak takové chování neodpovídá hodnotám události a jejímu účelu. Mrzí nás to, ale Tourého neúčast byla nakonec správným řešením," komentoval situaci mluvčí UNICEF.

Související obsah


"Bez ohledu na cokoliv za to beru plnou zdopovědnost. Jsem dospělý člověk a takové vtipy bych si měl odpustit," dodal ještě Touré.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události