Biatlon

Gábinino další přiznání: Oznámila rozvod, on mlčí, fanoušci jí chápou

To, o čem se dlouho šuškalo, se potvrdilo. Gabriela Koukalová oznámila rozvod. Bývalá biatlonistka oznámila svým fanouškům, že její manželství s někdejším badmintonovým olympionikem Petrem Koukalem konči. Reakce, které Gábina dostává na svůj instagram, jsou plné podpory i kritiky jejího manžela. A také přání, aby se vrátila k biatlonu.

Gábina a Petr Koukalovi se vzali v roce 2016, jejich vztah ale trval už o dva roky déle. Úspěšná biatlonistka brzy po svatbě ukončila sportovní kariéru a vydala knížku Jiná. V té se v podstatě ve zlém rozešla skoro s celým biatlonovým prostředím. 


Fanoušci to ale dávali za vinu právě Petru Koukalovi a nálada přetrvala několik let až ke dnešním dnům. Důkazem toho jsou vzkazy na instagramu bývalé české biatlonové královny.

Zdroj: Instagram


„Nechci ban, ale napsat to musím.. Rozeštval Vás pomalu s každým z Vaší minulosti, udělal si z Vás zlatej důl a teď jde. Nemyslím si, že je to dobrej člověk, ale mohu se mýlit,“ píše jeden z fanoušků.

Zdroj: Profimedia


Další zase litují, že kvůli dnes již rozpadlému vztahu přišlo Česko o vynikající sportovkyni.

Související obsah


„Kooooooonečně! Udělat z miláčka národa .....A ukončit kariéru....dokázal jen on,“ přidává se další hlas.

Zdroj: Instagram


Gabriele Koukalové nicméně lidé přejí a nezanevřeli na ni.
„Myslím si, že jste šťastná a úspěšná žena. Pěkné věci Vás ještě čekají. Žijte na plno a radujte se z každého nového dne. Vaš fanoušek,“ píše další.

Zdroj: Instagram


Gabriela Koukalová nicméně vinu muži, po jehož boku strávila šest dlouhých let, vinu nedává. „Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu. Nyní bych se ráda soustředila především na svou rodinu a práci, která mě čeká. Věřím, že to pochopíte a budete nám oběma držet palce,“ říká ve svém statusu.

Podívejte se, jak biatlonistka v roce 2019 oznámila konec své kariéry: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události