Biatlon

Manželé Koukalovi se rozvádí! Gábina řekla, proč jdou od sebe

Manželé Koukalovi se rozvádí! Gábina řekla, proč jdou od sebe
Zdroj: Profimedia

Gabriela Koukalová a Petr Koukal se rozvádějí. Definitivně to potvrdila bývalá biatlonistka na svém Facebooku, kde prozradila, že rozchod probíhá v přátelském duchu.

Gabriela, tehdy Soukalová, se s badmintonistou Petrem Koukalem dala dohromady v létě roku 2014. O dva roky později se oba úspěšní sportovci vzali a z Gábiny Soukalové se stala Koukalová.


Letos v dubnu se začalo mluvit o jejich neshodách v manželství a spekulovalo se o rozvodu. Ten nyní potvrdila Koukalová na svém Facebooku a zároveň sdělila, že se s manželem opravdu rozešli již před několika měsíci.


"Občas se stane, že se společná cesta dvou lidí rozdělí, a pak je na čase pokračovat cestou jinou, vlastní. To je nyní i náš případ, můj a Petrův. Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak „pouze“ formálním krokem,"
vysvětlila začátkem svého příspěvku.

Související obsah"Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času," připomněla komplikace, které vztah dvou vrcholových sportovců přináší.

Mil ptel, rda bych Vm nco sdlila. Obas se stane, e se spolen cesta dvou lid rozdl, a pak je naase...

Zveejnil(a) Gabriela Koukalova dne Steda 9. z 2020


"Věřím, že si ze společného času, přeci jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil. Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství, dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu," naznačila, že rozchod proběhl v klidu bez nějaké přehnané nenávisti.

Související obsahKoukalová by se nyní ráda soustředila na svou rodinu a práci. Nezbývá než popřát oběma více štěstí do budoucna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události