Chelsea na úvod vyhrála v Brigtonu, Wolves předvedli raketový start

Výrazně posílená Chelsea v prvním kole nepovolila překvapení a zvítězila v Brightonu. První tři body si do tabulky připsali také fotbalisté Wolverhamptonu.

Fotbalisté ze Stamford Bridge přes pauzu solidně posílili. Hned v úvodním kole se na hrotu představili Timo Werner a Kai Havertz. Ani jeden z nich se premiérového ostrovního gólu nedočkal.

V prvním poločase se jako první radovali hostující Blues. Z penalty se prosadil kapitán Jorginho. Necelých deset minut po startu druhé půle se povedlo vyrovnat Trossardovi, který vyslal povedenou ránu zpoza vápna. Vzápětí skvělou ranou pod vingl vrátil Chlesea vedení premiérovým zásahem mladík James a rozhodující zásah si připsal o deset minut později Zouma.

Wolverhampton do svého prvního střetnutí v nové sezóně vletěl ve velkém stylu. Již v šesté minutě vedl 2:0 po Jimenézově dělovce z voleje a hlavičce Saisse. Tento výsledek také setrval i přes snahu Sheffieldu do závěrečných minut.