West Bromu návrat do Premier League nevyšel, Leicester ho přejel

West Bromwich Albion patřil mnoho let do Premier League, ale poslední dvě sezony strávil v druhé lize. Návrat mezi elitu mu nevyšel, když se na jeho hřišti vyřádil především Jamie Vardy. I díky jeho dvěma penaltám zvítězili hosté z Leicesteru 3:0.

Leicester skončil loni v Premier League pátý, takže letos by chtěl opět bojovat o přední místa nejvyšší anglické soutěže. V prvním kole Lišky vyjely do West Bromwiche a na půdě nováčka potvrdily roli favorita.

V prvním poločase se Harvey Barnes dostal během krátké chvíle do dvou dobrých příležitostí, ale svůj Leicester do vedení neposlal. To se povedlo až v druhém poločase hlavou Timothymu Castagnemu.

Domácí se do větších příležitostí nedostávali, a tak Leicester trestal. Dva fauly ve vápně znamenaly dvě penalty a Jamie Vardy v obou případech poslal míč doleva precizně k tyči do boční sítě. West Brom se tak do Premier League vrátil prohrou 0:3.