Vrátí se Floyd Mayweather do ringu? Soupeř by mohl být slavný youtuber

Vrátí se Floyd Mayweather do ringu? Soupeř by mohl být slavný youtuber
Youtuber Logan Paul a boxer Floyd Mayweather Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Svět boxu zachvátila neuvěřitelná zpráva. Neporažený Floyd Mayweather Jr. by se mohl po třech letech vrátit ze zápasnického důchodu, a ještě letos změřit síly s hvězdou platformy youtube.com Loganem Paulem.

Překvapivou novinu zveřejnil youtuber Keemstar, který informace dostal ze zákulisí boxerské scény a jeho slova potvrdil Mike Feinberg z The Fighting News.

„Mayweather vs. Logan Paul tento rok! Není to vtip, boxerský zasvěcenec mi to potvrdil,“ stojí v tweetu, který Keemstar sdílel s 2,8 miliony svých fanoušků.Další zdroj uvedl, že Mayweather už dokonce podepsal smlouvu, ale sám se zatím k situaci nevyjádřil. Podle dostupných informací by exhibiční zápas měl proběhnout do konce roku 2020.
 

Mayweather (50-0) ukončil profesionální kariéru v roce 2017, kdy získal jubilejní padesáté vítězství v zápase s Conorem McGregorem. O rok později se v Japonsku do ringu vrátil, kdy během prvního kola exhibičního zápasu ukončil místní MMA hvězdu Tenšina Nasukawu.

Související obsah

Bavič a youtuber Logan Paul (0-1) stál v ringu jen dvakrát. V roce 2018 remizoval s youtuberským rivalem v zápase podle pravidel amatérského boxu. A rok na to se hvězdy zábavního průmyslu střetly znovu, tentokrát v šesti kolovém profesionálním duelu. Ze zápasu, který místy připománal spíše rvačku než profesionální box, odešel Paul s porážkou.

Zdroj: Profimedia

Na první pohled je jasné, že Logan Paul nedosahuje boxerských kvalit jednoho z nejlepších boxerů historie. Ale spojení jeho fanouškové základny, která na hlavním kanále činí přes 22 milionů odběratelů, se jménen Floyda Mayweathera Jr. by mohlo přinést z finančního hlediska zajímavý zápas.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

New Orleans se zvedá, v noci vyhrálo na hřišti favorizovaného Utahu

Tým Tomáše Satoranského se v NBA začal zvedat. V posledních dvou zápasech porazil Washington a naposledy také Utah, který je na třetím místě Západní konference. Utkání skončilo 98:97 a Tomáš Satoranský odehrál necelých devět minut, během kterých zaznamenal jeden doskok a dvě asistence.