Fotbal

Příprava na zápas v době korony? Hráč Teplic rapoval v plném klubu

Páteční zápas mezi Slavií a Teplicemi ve Fortuna lize by se sice měl podle všeho odehrát. Zdali však do něj nastoupí i záložník Tomáš Kučera, který je zároveň i rapperem, je velká otázka. Teplický fotbalista totiž ve čtvrtek pozdě večer koncertoval v jednom z vyprodaných pražských klubů.

Svým počínáním tak mohl narušit předehrávku 4. kola Fortuna ligy, ve kterém se utkají týmy Slavie a Teplic. A v zákulisí se mělo ještě pár hodin před utkáním řešit, zdali se z důvodu potenciálního šíření koronaviru utkání odehraje.

 

Viníkem celého incidentu je fotbalista Tomáš Kučera, alias rapper TK27. 29letý záložník byl několik hodin před zápasem přistižen na koncertu v pražském klubu, kde sám vystupoval. Na dostupných záběrech, které má televize Nova k dispozici, tak fotbalista-hudebník zcela nechráněn koncertuje vyprodanému klubu spolu se svými hudebními kolegy.

Související obsah


Tento incident tak mohl narušit celý zápas Teplic proti Slavii. Fotbalisté totiž mají kvůli koronaviru nařízený tvrdý režim, a ačkoliv nemůžou žit v bublině, musí dodržovat striktní pravidla co se týče navštěvování a pohybu v rizikových oblastech. Jsou také pravidelně testováni na covid-19.

 "Situaci jsme s hráčem interně řešili a víme o tom. Zdali bude hrát v pátečním utkání proti Slavii si necháme z taktických důvodů pro sebe,"
říká tiskový mluvčí fotbalových Teplic Martin Kovařík.

Související obsah


Ostatně není to první kontroverze, kterou záložník Tomáš Kučera vyvolal. Před dvěma lety vystupoval pod rapperskou přezdívkou TK27 ve videoklipu a zpíval: “Hraju za Teplice, ne za vyje*anu Spartu. Je*u toho Berbra a samozřejmě Peltu."A opřel se do místopředsedy FAČR Romana Berbra a majitele fotbalového Jablonce Miroslava Pelty.


Etická komise české fotbalové asociace mu pak udělila pokutu 60 tisíc korun.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události