Esport

Pardub vášnivě oslavil postup na MČR v mobilních hrách

Pardub vášnivě oslavil postup na MČR v mobilních hrách
Zdroj: playzone.cz

Mistrovství republiky ve hře Hearthstone zná svého čtvrtého účastníka, kterým se stal Jakub „Pardub“ Pardubský z týmu ECLOT. Za výhru si odnáší i 7 000 korun, jelikož na cestě porazil celou řadu předních domácích talentů.

Karetní mobilní hra Hearthstone je dlouhodobě jednou z celosvětově nejhranějších a nejsledovanějších her světa, a také v České republice se jí daří i po šesti letech od jejího vydání. Každý rok tak nemůže chybět u vyvrcholení celého esportového roku a na Samsung MČR v mobilních hrách nemůže chybět ani letos.

 

V průběhu víkendu se odehrála Podzimní sklizeň, z níž si vítěz odnesl postup do velkého finále. Své účastníky mistrovství zná již kompletně druhá oblíbená mobilní hra Brawl Stars, kde uspěly týmy: CZC.eSuba, Sampi, Enterprise Esports, BRUTE, Inaequalis, GLORE, Online Vision Gaming a Velmi Epické Gaming.

 

Související obsah

 

V průběhu Podzimní sklizně v Hearthstone se diváci dočkali neskutečně vyrovnaných zápasů. Velkou jízdu předvedl navrátivší hráč Michal „RybkaPipka“ Rybák. Ten se totiž v posledních měsících věnoval spíše komentování, ale láska ke hře ho dovedla zpět k hraní turnajů a nakonec obsadil třetí místo. 

 

Ve finále se nakonec setkali velcí rivalové Valdaboy z týmu Enterprise a Pardub z ECLOT. Ti si před zápasem vyměnili několik ostrých názorů, a také v samotném zápase nešetřili kontroverzními gesty. Díky webkamerám každého hráče bylo skvěle vidět veškteré emoce a vítězství si posléze Pardub jak se patří užil, mezitímco Valdaboy jen smutně kroutil hlavou.

 

Související obsah

 

Samotné Samsung MČR v mobilních hrách se má uskutečnit v průběhu listopadu v Praze, ale velice pravděpodobně se bude hrát bez divácké kulisy, kvůli aktuální situaci okolo COVID-19.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události